Циліндри Abus Bravus 4000 PRO (MX PRO) у Києві (німецьке виробництво)

Компанія Abus (Німеччина) володіє заводами у Німеччині та Китаї. Циліндри китайського виробництва доступні у торгових центрах Києва та інтернеті. Вони мають ціну в кілька десятків доларів, і заслужили на репутацію середнячків, що відповідають своїй ціні. Циліндри німецького виробництва докорінно відрізняються від китайських — вони мають високу зламостійкість, підтверджену різними європейськими стандартами, що регламентують стійкість механізмів до різних видів зламу. Bravus 4000 німецького виробництва можна віднести до середнього класу топового сегмента, вони виробляються тривалий час і заслужили у Європі репутацію якісних та надійних у роботі личинок.

Ми отримуємо циліндри безпосередньо від офіційного постачальника.
Ви отримаєте оригінальний товар за рекомендованою виробником ціною

Усі циліндри Abus, що ми пропонуємо, оснащені набором ключів з логотипом постачальника, відштампованим на заводі в Німеччині. Постачальником є магазин «Добрий дім» з Одеси, логотипами якого оснащені усі ескізи та відеоматеріали. Усі циліндри мають таку ж ціну, як у вказаному магазині.

Технічний опис циліндра Abus Bravus 4000 PRO (MX PRO)


Моделі Abus мають різне маркування — літери наприкінці назви моделі. Циліндри з маркуванням PRO відрізняються від звичайних захистом від висвердлювання ротора у вигляді твердосплавної скоби, розміщеної у зовнішній частині ротора. Ця скоба також ускладнює виривання ротора за допомогою введених у ключовий канал шурупів. Літери MX означають, що модель оснащена потужною скобою-каркасом, що дозволяє збирати циліндр потрібної довжини за модульною системою, а також захисним елементом, що утруднює висвердлювання, злам і виривання циліндра.

Циліндр забезпечує високий рівень безпеки, підтверджений тестами та випробуваннями стандартів DIN EN1303 та DIN 18252. Високий ступінь захисту також підтверджено авторитетною голландською лабораторією сертифікації SKG — моделі MX PRO мають 3-й, найвищий клас (3 зірки). Контроль якості виробництва відповідає вимогам ISO9001. Механізм розроблявся для використання у приватних, комерційних та громадських приміщеннях.

Abus Bravus 4000 MX PRO

Ключ та циліндри Bravus 4000 PRO

Протистояння інтелектуальному розкриттю

Секретність циліндра будується на 15 пінах, що розпізнають ключ у трьох площинах — це 6 активних пінів, 5 пінів-слайдерів (взаємодіють з особливою хвильовою нарізкою ключа) і 4 пасивних піни контролю профілю ключа, розташованих у верхній частині ротора. Кінцевим елементом секретності є запатентована система інтелектуального розпізнавання ключа Intellitec System, захищена патентом до 2030 року. Вона виконана у вигляді спеціального елемента ротора, що взаємодіє з інтерактивним елементом на кінці ключа — циліндр розпізнає свій ключ, і при кожному повороті на 360 градусів перевірка здійснюється заново.

Розуміння роботи секретної частини циліндра дадуть ескізи та відеоматеріал.

Сукупність усіх рішень і технологій, як зрозуміло з опису, забезпечує дуже високий рівень протистояння різним видам розкриття інтелектуальними способами, найвідомішими з яких є робота відмичками та бампінг.

Протистояння силовому зламу

Захист від вандального зламу у циліндрів традиційно нижчий — торець завжди зовні та доступний усім руйнівним діям, починаючи від свердла та закінчуючи кувалдою.

Корпус циліндра латунний, тому захист від висвердлювання досягається стандартним перевіреним способом — загартованими штифтами, ротор захищений твердосплавною скобою. Захист від розриву, зламу та витягування дає потужна сталева вставка (у модифікації з маркуванням MX). Циліндри MX також оснащені твердосплавними заглушками, що додатково захищають корпус від свердління — їх зовнішня поверхня має конусну форму, яка веде свердло вбік.

Захист від вибивання будується на положенні кулачка при замкненому циліндрі — він знаходиться під кутом, але повноцінний захист дасть тільки захисна фурнітура — її встановлення доцільне при використанні БУДЬ-ЯКОГО, навіть найдорожчого циліндра.

Зведені характеристики механізму Abus Bravus 4000

 • 100% німецьке виробництво
 • Зламостійкість сертифікована стандартами DIN EN1303, DIN 18252 та лабораторією SKG
 • Система секретності із 15 пінів
 • Розпізнавання секретної нарізки ключа у трьох площинах
 • Захищена патентом система розпізнавання ключа Intellitec System
 • Високий рівень стійкості проти силового зламу
 • Високий рівень стійкості проти бампінгу та відмичок
 • Захист від свердління корпусу — є (твердосплавні вставки-штифти)
 • Захист від свердління ротора — є (твердосплавна скоба)
 • Захист від виривання та розламу у вигляді потужної вставки (маркування MX)
 • Матеріал корпусу циліндра – латунь
 • Матеріал пінів — метал на основі нікелю
 • Система «антипаніка» — ні
 • Запобігання копіюванню ключів — є (максимальний рівень)
 • Створення систем майстер-ключа — можливе
 • Профіль ключів підвищеної складності
 • Ключів у комплекті — 5 (ключі реверсивні)

Ключі та захист від копіювання

Ключі оснащені складним профілем і мають реверсивність — їх можна вставляти в циліндр будь-яким боком. Профіль є унікальним для України — ключі в інших державах мають інший профіль.

Ключі циліндра оснащені захистом від несанкціонованого копіювання максимально високим рівнем — їх заготовки взагалі не поширюються, а копіювання ключів здійснюється тільки на заводі в Німеччині. Для виготовлення дублікатів необхідно пред'явити в нашому магазині картку власника механізму, після чого на завод буде надіслано заявку на виготовлення копій ключів. Такий підхід практикують практично всі провідні бренди щодо своїх топових циліндрів

Комплектація

Циліндр, 5 ключів, картка власника циліндра із секретним кодом та кріпильний гвинт.


Вставки, личинки та серцевини Abus Bravus 4000 PRO (Абус Бравус ПРО) у Києві

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.