замок Моттура

Врізний замок Mottura 54.J797 My Key у Києві

Mottura 54.J797 My Key — комбінований замок італійської фабрики Mottura, призначений для використання у вхідних металевих дверях як основний замок. Модель оснащена можливістю самостійного перекодування та захистом ключів від несанкціонованого копіювання. Розміри та розташування кріпильних отворів 54.J797 My Key ідентичні до базової моделі 54.797.

Опис Mottura 54.J797 My Key

Замок Mottura 54.J797 Замок Mottura 54.J797

Креслення

Основні характеристики

 • Країна-виробник — Італія
 • Точок замикання — 3
 • Кількість напівобертів верхнього замка — 4
 • Кількість півобертів нижнього замка — 2
 • Кількість ригелів верхнього замка — 4
 • Кількість ригелів нижнього замка — 1
 • Механізм секретності — сугальдний з подвійною борідкою
 • Можливість перекодування — так
 • Защіпка є (втягується ключем і ручкою)
 • Діаметр ригелів — 18 мм.
 • Діаметр защіпки — 20 мм.
 • Видалення ключового отвору — 63 мм.
 • Вихід ригелів — 36 мм.
 • Вихід тяг крабової системи — 20 мм.
 • Кількість ключів у комплекті — 1+5 шт
 • Технічні ключі — 1
 • Довжина ніжки технічного ключа становить 64 мм.
 • Довжина ніжок основних ключів — 50 мм.
 • Колір лицьової планки — нікель

Модель поєднує в одному корпусі два замки різних систем. Верхній замок сугальдного типу керує приводами крабової системи та є основним, нижній замок циліндрового типу у закритому положенні блокує доступ до ключового каналу сугальдного замка.

54.J797 My Key на момент публікації опису є найновішою моделлю, що має низку важливих особливостей. Насамперед це можливість перекодування без механізму Nucleo, що має значні габарити, а також новий профіль ключа і нова механіка сугальдної частини. Всі фактори в сукупності дозволяють говорити про 54.J797 як про сучасну заміну базової моделі 54.797 та 54.Y797 My Key.

Mottura 54.797 при багатьох перевагах не надавала можливості перекодування і мала вразливість — її сугальдна частина розкривалася методом самоімпресії, В 54.J797 My Key ця вразливість була виправлена завдяки оновленому, вужчому профілю ключа і ключового каналу. Нова механіка водночас дає можливість перекодування, а відсутність механізму перекодування Nucleo, що виступає на кілька сантиметрів (використовувався в 54.Y797 My Key) дозволяє без проблем проводити заміну найпопулярнішої, але вразливої базової моделі 54.797 на 54.J797 My Key.

Протистояння відмичкам в 54.J797 стандартне для замків My Key — при спробі відкриття відбувається поворот внутрішнього барабана, що перекриває краї ключової щілини — місць, через які відбувається «робота» відмичками (позначені червоними колами). Відповідно, подальша робота цим інструментом стає неможливою. До того ж нагадаємо, що зламник отримає доступ до ключового каналу тільки після того, як «розбереться» з циліндровим замком для зняття блокувальної шторки.

Модель має блок сугальд EASY GO, що дозволяє проводити легку заміну сугальдного механізму. Сугальди мають хибні пази на кодових виступах, частина з них не має пружин і виставляються борідками ключа при його повороті, а самі ключі мають шість різних висот нарізки секретів, несиметричні правий та лівий боки, що додатково посилює протистояння замка маніпуляційним методикам розкриття.

У замку застосовується система, що перешкоджає вдавлюванню ригелів усередину замка, протистояння висвердлюванню забезпечує впресована сталева кулька у стійці хвостовика засува.

Отримати повніше та наочніше уявлення про роботу замка допоможе огляд моделі, зроблений відомим одеським магазином «Добрий дім».

Про технологію My Key

My Key — запатентована фабрикою Mottura технологія, метою якої є запобігання несанкціонованому копіюванню ключів. Ключі My Key оснащуються спеціальними елементами у вигляді кульок, що обертаються, які дозволяють механізму замка ідентифікувати ключ My Key. Ключами без кульок замок відкрити неможливо навіть при збігу секретного візерунка ключа. Заготовки з технологією My Key фабрика поширює лише серед сертифікованих центрів Mottura, дублікати виготовляються за пред'явленням картки власника замка.

Комплектація

Замок комплектується 2 наборами ключів – у першому один технічний ключ, у другому – п'ять основних. Технічний ключ може використовуватися, наприклад, під час будівництва, а після завершення його замок перекодується на основний набір ключів. У комплект також входить пластикова картка замка для виготовлення дублікатів ключів.


Врізний замок з перекодуванням Mottura 54.J797 — купити у Києві

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.