clavis

Про компанію Clavis

Компанія Clavis була створена в грудні 2006 року як офіційний дистриб'ютор в Україні іспанської торгової марки Tesa, що спеціалізується на виробництві дверної фурнітури.

У середині 2007 року наша компанія прийняла рішення про початок виробництва якісних і надійних вхідних дверей, стійких до атмосферних та вандальних дій. Українські двері «Clavis» стали нашою візитною карткою та отримали великий попит серед людей, які бажають придбати хороші двері за доступною ціною. На сьогодні наша компанія довела, що:

Двері українського виробництва
не поступаються імпортним
і ВИГРАЮТЬ у ціні!

Ми прагнемо завжди йти в ногу з часом. Саме тому при виготовленні дверей ми використовуємо лише найкращі сучасні технології та співпрацюємо лише з постачальниками якісної фурнітури та замків.

Завдяки інженерної розсудливості народжуються оригінальні та ефективні рішення, на базі яких формуються передові технології. Одна з них — технологія фільонкового металу. Двері, виготовлені за цією технологією — це витонченість двоміліметрової сталі, а із застосуванням кування та склопакетів вхідні двері перетворюються на головну деталь екстер'єру вашого котеджу.

Мій дім — моя фортеця! Мої двері – мій щит!

Компанія Clavis — це енергійний колектив, який складається з кваліфікованих фахівців. Наші співробітники регулярно відвідують спеціалізовані виставки та підвищують рівень свого професіоналізму на міжнародних семінарах в Іспанії, Німеччині та інших країнах.

Сьогодні Clavis — процвітаюча компанія, що займається громадською діяльністю і спеціалізується на виробництві якісних, надійних і красивих дверей.

Крім дверей, на нашому сайті також представлені товари, що супроводжують дверне виробництво та інші області сфери приватної безпеки.

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.