agb

Циліндр AGB DCK

Пропонований механізм є топовою серцевиною італійської компанії AGB, проте личинка для свого класу має цілком прийнятну ціну. Вона не зрівняється з китайськими та турецькими циліндрами — це зрозуміло, але й не буде такою високою, як в EVVA 3KS, Abloy Protec та подібних циліндрів із максимальним рівнем зламостійкості.

Протистояння інтелектуальному зламу у DCK відповідає ціні — циліндру присвоєно найвищі оцінки стандарту EN 1303, серед тестів якого є перевірка зламостійкості, секретності та інших найважливіших характеристик циліндра.

Подібно до найвідоміших циліндрів Mottura, збірка та виготовлення компонентів AGB DCK також здійснюється на території Італії, що дозволяє контролювати всі без винятку процеси виробництва та гарантувати якість та надійність у роботі.

DCK сертифікати

Ключі циліндра запатентовані та мають реверсивність — їх можна вставляти будь-яким боком. Заготовки ключів цілісні, включно частину з вушком для брелока, на яку наплавляється шар пластику.

Захист від неруйнівних методик розкриття

Личинка оснащена системою механічного кодування із 15 пінів. Три ряди пінів по 5 штук розміщені асиметрично один до одного під кутом близько 120°. Профіль ключів, як говорилося, запатентований, на кінці ключів розміщена пара інтерактивних елементів у вигляді невеликих коліщаток. Ці елементи рухливі, їх наявність дозволяє ідентифікувати ротору свій ключ — ключ DCK. Відсутність коліщаток не дозволить виконати ідентифікацію і циліндр відкритий не буде навіть при збігу нарізки ключа.

Трирядне розміщення пінів під різними кутами, прецизійне виробництво, кількість пінів та асиметричність рядів, наявність інтерактивних елементів дозволяють говорити про DCK як про дуже висококласний механізм, здатний протистояти бампінгу та маніпуляційним способам на найвищому рівні: нагадаємо, що серцевині присвоєно найвищі оцінки стандарту EN 1303, включно стійкість до впливу високих температур – DCK рекомендується для експлуатації у протипожежних дверях.

Захист від силових методик розкриття

Всі циліндрові механізми слабо протистоять руйнівним способам розкриття — висвердлюванню, зламу та вибиванню. Через це виробники спрямовують захист своїх личинок на протистояння саме перерахованим методикам розкриття.

Корпус та ротор DCK латунні, тому протидія висвердлюванню ґрунтується на посиленні ключових місць твердосплавними штифтами. Один із них розміщений у зовнішній частині корпусу, плаг (ротор) серцевини захищає ще один твердосплавний штифт із піном стопора ротора. Протидіють свердлу й самі піни — вони відлиті з нержавіючої загартованої сталі.

Протидія насильному повороту ротора (аналог згортання) базується на 4 стопорних пінах наприкінці плага (на ескізі вони не показані). Захистом від розриву та вилучення частини корпусу личинки, якщо розрив стався, є скоба з твердосплавного металу, розміщена всередині корпусу.

Захисту від вибивання у DCK немає. Немає його й у більшості інших циліндрів — навіть топові моделі з корпусом із загартованого металу та спецсплавів можуть не витримати ударів кувалди. Кулачок DCK відлитий зі спеціальної сталі з підвищеною міцністю — це ускладнить вибивання, але наявність захисної фурнітури є доцільною при використанні БУДЬ-ЯКОГО ЦИЛІНДРА і DCK з цього погляду не є винятком.

Зведені характеристики AGB DCK

  • Високий рівень протистояння відмичкам та бампінгу (сертифікація EN 1303 за найвищими оцінками).
  • Наявність інтерактивного елемента, який контролює ключ.
  • Корпус обладнаний захисними елементами від висвердлювання.
  • піни механічного кодування виготовлені із загартованої нержавіючої сталі.
  • Захист від розламу та вилучення зовнішньої частини циліндра досягається вплавленою в корпус металевою скобою.
  • Положення спокою кулачка — 30° щодо вертикальної осі циліндра, що ускладнює його вибивання. Сам кулачок відлитий зі сталі підвищеної міцності.
  • Симетричний, відлитий під тиском, ключ.
  • Найвищий рівень захисту ключів від несанкціонованого копіювання.
  • Можливість створення системи Master Key («Майстер-ключ» — група циліндрів та ключів з різним рівнем доступу).

Комплектація механізму


У комплект AGB DCK входять:

- циліндр,
- ключі (5 штук),
- картка власника,
- інструкція для монтажу,
- кріпильний гвинт.

Ключі та картка власника запечатані на заводі, що є підтвердженням унікальності ключів.

Про копіювання ключів


Рівень захищеності від копіювання може бути різним. У DCK він найвищий — заготовки дублікатів взагалі не поширюються, а копіювання відбувається на заводі в Італії. Це, зрозуміло, довго та не зручно. Проте такий підхід максимально нівелює людський чинник та гарантує, наскільки це можна, унікальність дублікатів.

Замовлення здійснюється у сертифікованих центрах Києва або нашому магазині після пред'явлення картки власника та одного з ключів комплекту.

Магазин «Клавіс» — надійні італійські циліндри AGB DCK у Києві

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.