Циліндри Mottura Champions у Києві

Mottura — найвідоміший італійський бренд, спеціалізацією якого, окрім різних компонентів систем безпеки, є замки та циліндрові механізми. Компанія не потребує особливого представлення — вона є одним із лідерів світового класу, її технологічні інновації мають багато патентів та широко використовуються у пристроях з підвищеним рівнем зламостійкості. Вся продукція Mottura виготовляється на території Італії – фабрика не випускає виробництво за межі країни, що гарантує високу якість та надійність продукції.

Наш магазин є
офіційним представником фабрики Muttura у Києві

Mottura Champions — це серія циліндрових механізмів (у побуті званих личинками, вставками та серцевинами), що використовують багато технологій, найвідомішими з яких є методики захисту ключа від несанкціонованого копіювання.
Кожна з серій має свій рівень зламостійкості особливості та ціну.

Champions C28 та C29


C28 та C29 є циліндрами початкового рівня з механічним п'ятипіновим кодуванням. Ключі циліндрів мають інтерактивний рухомий елемент, наявність якого дозволяє механізму ідентифікувати ключі — за відсутності елемента ключ не розпізнається і циліндр не відкриє.

C29 відрізняється від С28 наявністю спеціальної протирозривної пружини-скоби, що підвищує захист циліндра від розламу та розриву.

Докладніше про циліндри...

Champions PRO


Champions Pro розроблений значно пізніше за решту циліндрів — у 2015 році. Ця модель через конструктивні особливості стоїть окремо — спростивши конструкцію, інженери фабрики запропонували нові рішення, найбільш значущими з яких є технологія контрольованого зламу, спрямована на запобігання вириванню циліндра, і принципово нова система контролю профілю ключа, що складається з додаткових фігурних пінів. Нововведення дозволили при відмінній зламостійкості та надійності в роботі значно знизити ціну, зробивши циліндр одним із найпоширеніших механізмів.

Докладніше про циліндр...

Champions C38


C38 — циліндр з вищою зламостійкістю, оснащений стандартним п'ятипіновим кодуванням та додатковими бічними пінами, що контролюють профіль ключа. Ключі C38 мають, окрім рухомого інтерактивного елемента, спеціальний магнітний пін. Всі рішення в сукупності забезпечують відмінний захист від інтелектуальних методик розкриття циліндрів.

Докладніше про циліндр...

Champions C48


Champions C48 — найзламостійкіший циліндр серії, з двома різними системами кодування — до стандартних п'яти пінів додано 4 піни, що обертаються. Два механічні кодування, наявність на ключі інтерактивного елемента і додаткового кодування дозволяють говорити про C48 як дуже захищений циліндр, можливість відкриття якого інтелектуальними методиками прагне до нуля. Сертифікат категорії 3.

Докладніше про циліндр...

Загальні характеристики циліндрів Champions


  • Штифти та корпус захищені від висвердлювання.
  • Захист ключів від копіювання
  • Штифти відлиті з відіа-сплаву, а протизламні піни — з загартованої сталі.
  • Положення спокою кулачка циліндра — 30° щодо профілю циліндра (для запобігання вибиванню та витягуванню циліндра).
  • Можливість виготовлення систем Master Key (Майстер-ключа).
  • Всі циліндри зі штирем або поворотною ручкою є фрикційними (відкриваються ключем із зовнішнього боку).
  • Реверсивний, відлитий під тиском, ключ.

Серії C29, C38 і C48 оснащені скобами проти розриву циліндра, симетрично розміщеними на обох боках корпусу.

Циліндр

Головки ключів можна маркувати змінними кольоровими вставками, що дозволяють відрізняти ключі.

кольори ключів

У ключах циліндрів Champions використовуються різні патентовані технології, що запобігають несанкціонованому копіюванню — дублікати можна виготовити лише в авторизованих сертифікованих центрах Mottura Club (дублікати C48 виготовляються лише на фабриці в Італії) за пред'явленням картки власника.

Комплектація


Комплект складається з циліндра, картки власника з кодуванням, 5 ключів, інструкції з монтажу та гвинта. Картка власника та ключі та герметично упаковуються на фабриці.

На замову механізми можуть постачатися у модифікації Vario (з «трьома життями»). У такому комплекті йдуть 3 різних набори ключів (3 життя), і на будь-який з них у потрібний момент можна перекодувати циліндр (змінити його секретність).


Купити циліндри «Champions» у Києві та Україні ви зможете у наших магазинах чи магазинах наших партнерів, що знаходяться у різних містах нашої країни.

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.