личинки dom

Циліндри Dom Diamant у Києві

«DOM-Sicherheitstechnik» — німецька компанія, спеціалізацією якої є високотехнологічні розробки у сфері систем, що забезпечують безпеку приміщень. Елементами таких систем є замки та циліндри.

Циліндрові механізми у магазинах Києва зазвичай представлені брендами Mottura, Abloy, Mult-T-Lock. Ці виробники пропонують рішення різних категорій зламостійкості та, відповідно, різних цінових рівнів. Їхня продукція якісна і добра — циліндри на побутовому рівні вирішують практично всі завдання. Однак деякі бренди пропонують клас циліндрів, призначених для вирішення більш серйозних завдань і націлених на винятковий ступінь захисту. Циліндрові механізми топ-рівня «Diamant» належать до класу саме таких механізмів.

Циліндровий механізм Diamant від компанії Dom


Сертифікація циліндрового механізму

DOM Diamant має сертифікацію VdS BZ+ – це найвищий клас безпеки. Найвищі також ступінь секретності за стандартом DIN EN1303:2005-04 — 6 (шоста) та ступінь стійкості циліндра до зламу за стандартом DIN EN 1303: 2005-04 — 2 (другий).

Особливості циліндрового механізму

Корпус механізму виготовлений з метало-керамічного багатокомпонентного сплаву за технологією MIM (Metal Ingection Moulding — вилив металів під тиском), що дає корпусу антикорозійні властивості та високу стійкість до механічних дій.
У корпус циліндра впресовані захисні краплеподібні вставки з хромо-нікелевої загартованої сталі (див. ескізи), які є захистом області з'єднання частин циліндра від висвердлювання. Ця ж область посилена захисною вставкою з нержавіючої сталі, що запобігає також розриву корпусу циліндра.

Секретна частина механізму не має пінів — вона заснована на дисковому механізмі, комбінації якого генеруються 11-ма дисковими елементами, кожен з яких має унікальну форму. Для запобігання тертю і зносу механізму між елементами розташовані роздільні шайби з нержавіючої сталі, в кожну з якої впресовані 4 рухомі кульки. 11 елементів і 10 шайб (що являють по суті підшипники) в сукупності складають механізм з 21 рухомим елементом.

Ротор, всередині якого розташовані диски секретного механізму, виготовлений з міцного титанового сплаву. Вся механіка циліндра виготовлена з прецизійною точністю (кульки у розділових пластинах мають менше одного міліметра в діаметрі) та характерною для німців винятковою якістю: Dom дає на Diamant 10-річну гарантію.

Ключі циліндра виготовлені з нержавіючої сталі. Секретний візерунок наноситься з усіх боків одночасно за допомогою високоточного обладнання, робота якого заснована на 3D технології. Зазначимо, що ключі виготовляються виключно у Німеччині на заводі Dom, де необхідна точність із похибкою до 0,02 мм.

Циліндр може бути у виконанні ключ-ключ, ключ-шток і ключ-вертушка (баранчик). Конструкція циліндра побудована за модульною схемою, що дозволяє зібрати циліндр необхідної довжини – від 64 до 264 мм для будь-якої товщини дверей. Крім цих можливостей, на основі циліндрів можуть збиратися майстер-системи (системи майстер-ключа).

Протистояння Dom Diamant зламу

Передусім слід зазначити, що вищезгадані сертифікати даремно не видаються і захист від різних способів зламу у циліндра на дуже високому рівні.

Захист від вандальних методів зламу циліндрів забезпечують вищезгадані особливості конструкції, а також використання елементів з особливо міцних металів: загартовані вставки, матеріал корпусу та ротора протистоять висвердлюванню, а потужна вставка нижньої частини корпусу захищає Diamant від переламування та його виривання з полотна дверей.

Ще вищий захист від інтелектуальних методів розкриття циліндрів. Оскільки у Diamant немає пінів, то бампінг неможливий у принципі. Неможливе і розкриття шляхом підбору ключа, оскільки кількість варіантів секретних комбінацій прагне до нескінченності. Різноспрямований візерунок ключа робить марною й роботу відмичками.

Перед завершенням опису циліндра необхідно згадати про відгуки про зламостійкість Diamant. На деяких форумах інтернету часом зустрічаються заяви про розкриття Dom Diamant за допомогою заготовок з якихось цвяхів, що циліндр без проблем розкрили за 11 секунд в одній із майстерень та інші подібні «факти» та фотоматеріали. Читаючи такі заяви, слід розуміти, що йде торгова війна виробників замків та циліндрів, у якій очорнити конкурента — звичайна методика: нічого особистого, лише бізнес. Також слід усвідомлювати, що самий зламостійкий циліндр не витримає кількох ударів кувалди. Через це захист будь-якого циліндра якісною та правильно встановленою броньованою захисною фурнітурою є життєвою необхідністю.

Захист ключів від копіювання та виготовлення дублікатів

Ключі циліндра Dom Diamant захищені від копіювання — дублікати виготовляються лише за пред'явленням картки власника і лише на заводі Dom у Німеччині. Можна сказати, що це незручно та не оперативно, але такий підхід використовують усі виробники щодо своїх топових циліндрів.

Комплектація Diamant

В комплект входять: циліндр, гвинт кріплення, картка власника циліндрового механізму та 5 ключів.

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.