evva київ логотип

Циліндри EVVA 3KS plus у Києві

Вся продукція EVVA вирізняється особливою надійністю — вона спроєктована та виготовлена в Австрії. Пропоновані циліндри топового рівня з технологією 3KS мають високий рівень стійкості до інтелектуальних методів розкриття — власне, їх можна вважати еталоном зламостійкості. Співвідношення цього рівня, надійності в роботі та ціни зробило цю модель найпоширенішим циліндром EVVA.

Купити 3KS plus у Києві ви зможете у нашому магазині — ми офіційно представляємо компанію EVVA в Україні. Постачання циліндрів здійснюється безпосередньо з Австрії, ви отримаєте гарантовано оригінальний механізм, минаючи посередників та сторонніх осіб, небажаних у такій справі.

«Клавіс» є офіційним представником
компанії EVVA у Києві та Україні

Дивитись отриманий в Австрії сертифікат

Особливості циліндра 3KS plus


Існують дві моделі механізмів — 3KS та 3KS Plus. Вони нічим не відрізняються, крім збільшеної ширини однієї з канавок ключа в 3KS Plus. Таке рішення було впроваджено для подовження терміну дії патенту, що захищає ключі 3KS.

3KS сертифікований європейським стандартом EN 1303 за найвищими оцінками у тестах надійності та секретності (6 пунктів), та найвищою оцінкою (2 пункти) у тесті на зламостійкість. Контроль якості заводу відповідає нормам стандарту ISO 9001.

3KS розшифровується як система трьох кривих (3 Kurven System), основою якої є унікальний, запатентований, безпружинний механізм. Три кодові пази з кожного боку ключа незалежно один від одного переміщують 12 кодових пластин у роторі, які взаємодіють з двома запірними планками, що блокують ротор з двох боків по всій довжині корпусу. При збігу комбінації запірні планки приймають положення, що дозволяє зробити поворот ротора ключем. У циліндрі відсутні пружини під кодовими елементами, завдяки чому підвищується надійність, зменшується тертя та знижується ризик ламання.

Система трьох кривих забезпечує близько 30 000 000 000 000 варіантів секретного коду, що гарантує унікальність кожного набору ключів. На базі цих циліндрів можливе створення систем майстер-ключа (майстер-систем) із практично необмеженою кількістю варіацій доступу.

Наочніше уявлення про конструкцію циліндра та виробництво ви зможете отримати з перегляду відеоматеріалу (ролик зі звуком).

Завантаження відео...

Протистояння зламу

Рівень протистояння інтелектуальному розкриттю у 3KS є одним із найвищих у світі — він досягається самим принципом роботи механізму та великою кількістю незалежних кодувальних елементів, включно кодову нарізку на боках ключа. Розкрити циліндр бампінгом абсолютно неможливо, а протистояння відмичкам наближається до цього рівня — теоретично нерозкривних циліндрів не буває, але на практиці 3KS позиціюється саме як нерозкривний.

Протистояння силовим методикам зламу також відповідає класу циліндра. Захист від свердління забезпечується стрижнями з твердосплавного матеріалу в роторі з обох боків свердловини та в нижній частині корпусу. Захист від перелому та виривання досягається потужною вставкою з нержавіючої сталі, що перешкоджає висмиканню та перелому циліндра. Здвоєні сталеві пружинні шайби створюють додатковий захист від спроб висмикнути ротор циліндрового механізму, а запірні планки проходять по всій довжині ротора, роблячи силовий поворот (злам згортишем) неможливим.

Всі без винятку циліндри не зможуть протистояти важкому ударному інструменту. Попри високий рівень захисту від руйнівних методик у 3KS, повний захист дасть правильно встановлена захисна фурнітура — її використання просто необхідне, коли потрібний максимальний рівень протистояння всім видам зламу, включно інтелектуальний.

Зведені характеристики циліндра EVVA 3KS

 • Кількість можливих секретних варіантів перевищує 30 мільярдів.
 • Найвищі оцінки стандарту EN 1303 у випробуваннях на надійність, секретність та зламостійкість.
 • Унікальна система 3KS, захищена багатьма патентами
 • Неможливість розкриття бампінгом.
 • Захисні елементи, що протидіють розкриттю силовими методами.
 • Винятковий рівень захисту від відмичок та інших маніпуляційних методик розкриття.
 • Дуже м'яка та довговічна робота механізму через відсутність пружин у системах розпізнавання.
 • Відсутність у механізмі латунних деталей.
 • Стійка робота в умовах обмерзання та засмічення.
 • Можливість створення на базі 3KS майстер-систем зі складною ієрархією керування доступом.
 • Можливість збірки за модульною системою циліндра потрібної довжини з кроком 5 мм.
 • Захист ключів від несанкціонованого виготовлення дублікатів.

Особливості ключів

Ключі 3KS реверсивні (симетричні) з формою, що забезпечує легкий вхід до ключової щілини циліндра — безпружинний механізм робить введення ключа дуже легким. Торці ключа мають додаткову кодову нарізку.

Дублікати ключів 3KS виготовляються в Австрії на заводі, заготовок у вільному розповсюдженні немає. Такий підхід забезпечує максимальний рівень захисту від несанкціонованого копіювання ключів. Замовлення на виготовлення дублікатів здійснюється у офіційних представників компаній EVVA, подібних до нашої компанії, після пред'явлення картки власника циліндра та одного з ключів.

Комплектація

Циліндр EVVA 3KS, 5 ключів, картка власника циліндра.


Купити циліндри 3KS у Києві ви зможете у нашому магазині. Ми пропонуємо широкий вибір циліндрових механізмів різних рівнів зламостійкості та цінових категорій. У разі труднощі у виборі ми будемо раді відповісти на ваші запитання.

Циліндри (личинки, серцевини) EVVA 3KS
(ЕФФА 3КС, ЕВВА 3КС, ЕФА 3КС, ЕВА 3КС) у Києві
від офіційного представника

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.