evva київ логотип

Циліндри EVVA ICS у Києві

Вся продукція EVVA вирізняється особливою надійністю — вона спроєктована та виготовлена в Австрії. Пропоновані циліндри ICS володіють високим рівнем стійкості до інтелектуальних способів розкриття — він дещо нижчий, ніж у моделей EVVA MCS і EVVA 3KS, але порівняний з рівнем, що надається циліндрами топового рівня інших виробників.

Купити ICS у Києві ви зможете у нашому магазині — ми офіційно представляємо компанію EVVA в Україні. Постачання циліндрів здійснюється безпосередньо з Австрії, ви отримаєте гарантовано оригінальний механізм, минаючи посередників та сторонніх осіб, небажаних у такій справі.

«Клавіс» є офіційним представником
компанії EVVA у Києві та Україні

Дивитись отриманий в Австрії сертифікат

Особливості циліндра ICS


ICS сертифікований європейським стандартом EN 1303 за найвищими оцінками у тестах надійності та секретності (6 пунктів), та найвищою оцінкою (2 пункти) у тесті на зламостійкість. Контроль якості заводу відповідає нормам стандарту ISO 9001.

ICS розроблено для професійного використання, комбінація систем та сама конструкція є унікальними та надійними в роботі — циліндр без змін випускається тривалий час, за винятком останньої модифікації, в якій підвищено рівень захисту копіювання ключа (з урахуванням появи 3D-принтерів та інших високих технологій). Профіль ключа та конструкція циліндра запатентовані у багатьох країнах світу.

Секретна частина циліндра містить дві системи розпізнавання. Перша з них складається з 10 пружних пластин з кодовими елементами, що ковзають по обидва боки ключа (по 5 з кожного боку) в одній вертикальній площині. Друга містить три штифти, що взаємодіють з кодовими елементами ключа, нарізаними в іншій вертикальній площині. У разі правильного кодування ключа, всі кодові елементи ротора вишиковуються в потрібне положення, при якому відбувається звільнення двох запірних планок, що блокують обертання ротора, які дають можливість відкрити або закрити циліндр.

Протистояння зламу

Протистояння маніпуляційному розкриттю знаходиться на рівні, який багато хто у своїх описах і оглядах називає нерозкривним — сканування ключа здійснюється у трьох вертикальних площинах (кодові пластини з двох боків і три нижні піни).

Бампінг неможливий у принципі через присутність ковзних пластин з кодовими елементами. Робота відмичками винятково складна — кожен пін кодових пластин оснащений обманними елементами, що протидіють роботі зламника: торкаючись їх, відмичка викликає хибне спрацювання. До того ж профіль ключа складний, а місця для проведення маніпуляцій з відмичками вкрай мало — товщина ключа 3 міліметри.

Протистояння силовим методикам зламу відповідає класу циліндра. Захист від свердління забезпечується вставками з твердосплавного матеріалу в роторі та корпусі. Захист від перелому та виривання досягається потужною вставкою з нержавіючої сталі, що перешкоджає висмиканню та перелому циліндра. Запірні планки проходять по всій довжині ротора, роблячи силовий поворот (злам згортишем) неможливим.

Всі без винятку циліндри не зможуть протистояти важкому ударному інструменту. Попри високий рівень захисту від руйнівних методик у ICS, повний захист дасть правильно встановлена захисна фурнітура — її використання просто необхідне, коли потрібний максимальний рівень протистояння всім видам зламу, включно інтелектуальний.

Зведені характеристики циліндра EVVA ICS

  • Найвищі оцінки стандарту EN 1303 у випробуваннях на надійність, секретність та зламостійкість.
  • Унікальна система ICS, захищена багатьма патентами
  • Неможливість розкриття бампінгом.
  • Захисні елементи, що протидіють розкриттю силовими методами.
  • Високий рівень захисту від відмичок та інших маніпуляційних методик розкриття.
  • Відсутність у механізмі латунних деталей.
  • Стійка робота в умовах обмерзання та засмічення.
  • Можливість створення на базі ICS майстер-систем зі складною ієрархією керування доступом.
  • Можливість збірки за модульною системою циліндра потрібної довжини з кроком 5 мм.
  • Захист ключів від несанкціонованого виготовлення дублікатів.

Особливості ключів

Ключі ICS реверсивні та оснащені технологією, що запобігає точному скануванню окремих частин секретної комбінації для відтворення ключів на 3D-принтерах та подібних пристроях.

Дублікати ключів ICS виготовляються в Австрії на заводі, заготовок у вільному розповсюдженні немає. Такий підхід забезпечує максимальний рівень захисту від несанкціонованого копіювання ключів. Замовлення на виготовлення дублікатів здійснюється у офіційних представників компаній EVVA, подібних до нашої компанії, після пред'явлення картки власника циліндра та одного з ключів.

Комплектація

Циліндр EVVA ICS, 5 ключів, картка власника циліндра.


Купити циліндри ICS у Києві ви зможете у нашому магазині. Ми пропонуємо широкий вибір циліндрових механізмів різних рівнів зламостійкості та цінових категорій. У разі труднощі у виборі ми будемо раді відповісти на ваші запитання.

Циліндри (личинки, серцевини) EVVA ICS
(ЕФФА ІКС, ЕВВА ІКС, ЕФА ІКС, ЕВА ІКС) у Києві
від офіційного представника

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.