evva київ логотип

Циліндр Evva MCS у Києві

Циліндри EVVA MCS спроєктовані та виготовлені в Австрії. Вони, крім особливої надійності, властивої продуктам європейської збірки, мають унікальну стійкість до інтелектуальних методик розкриття. Їх, поряд з механізмами EVVA 3KS, можна вважати еталоном зламостійкості.

Купити MCS у Києві ви зможете у нашому магазині — ми офіційно представляємо компанію EVVA в Україні. Постачання циліндрів здійснюється безпосередньо з Австрії, ви отримаєте гарантовано оригінальний механізм, минаючи посередників та сторонніх осіб, небажаних у такій справі.

«Клавіс» є офіційним представником
компанії EVVA у Києві та Україні

Дивитись отриманий в Австрії сертифікат

Особливості технології MCS


MCS сертифікований європейським стандартом EN 1303 за найвищими оцінками у тестах надійності та секретності (6 пунктів), та найвищою оцінкою (2 пункти) у тесті на зламостійкість. Контроль якості заводу відповідає нормам стандарту ISO 9001.

Циліндр оснащений двома системами розпізнавання ключа — магнітною та механічною.

Система магнітного кодування має 8 магнітів, що вільно обертаються, які взаємодіють з високостабільними магнітами на ключі. Основою магнітів є сплав самарій-кобальт (SmCo), що не втрачає згодом рівень намагніченості. При введенні ключа в циліндр магніти ключа повертають магніти в циліндрі під певним кутом. При вибудовуванні правильної комбінації звільняється блокувальний елемент, що дозволяє при збігу механічного кодування зробити поворот ротора. Коли ключ виймається, магніти циліндра завжди опиняються в різному положенні, тому зісканувати їх правильну комбінацію неможливо.

Магніти циліндра захищені, тому на них не може впливати жодне зовнішнє магнітне поле — магнітне кодування циліндра та ключа неможливо заново намагнітити або розмагнітити звичайними способами.

Механічне кодування складається з кодових елементів ротора, які виставляються в правильне положення двома різними кодовими нарізками на торцевих поверхнях ключа — фактично механічних систем дві.

Магніти та елементи механічного кодування не мають пружинних деталей. Завдяки цьому робота циліндра вирізняється м'яким ходом і надійністю — зменшується тертя, знижуючи зношування та ризик ламання.

Протистояння зламу

Рівень протистояння інтелектуальному розкриттю у MCS один із найвищих у світі. Встановити магніти правильно можливо тільки одночасно для всіх чотирьох пар, а будь-яке переміщення намагніченого елемента всередині циліндра збиває налаштування елементів, що вільно обертаються, тому використання відмички або бамп-ключа принципово неможливо. Після кожного повного повороту здійснюється повторна перевірка секретності. Якщо припустити, що будь-якими маніпуляціями вдалося почати повертати ротор, то всі маніпуляції доведеться робити ще раз — переважна кількість замків двообертова.

Протистояння силовим методикам зламу також відповідає класу циліндра. Захист від свердління забезпечується стрижнями з твердосплавного матеріалу в роторі з обох боків свердловини та в нижній частині корпусу. Захист від перелому та виривання досягається потужною вставкою з нержавіючої сталі, що перешкоджає висмиканню та перелому циліндра. Подвійні пружинні сталеві шайби створюють додатковий захист від спроб висмикнути ротор циліндрового механізму.

Всі без винятку циліндри не зможуть протистояти важкому ударному інструменту. Попри високий рівень захисту від руйнівних методик у MCS, повний захист дасть правильно встановлена захисна фурнітура — її використання просто необхідне, коли потрібний максимальний рівень протистояння всім видам зламу, включно інтелектуальний.

Зведені характеристики MCS

 • Кожен замок та кожен ключ є унікальними.
 • Три системи інтелектуального розпізнавання (магнітна та дві механічні).
 • Найвищі оцінки стандарту EN 1303 у випробуваннях на надійність, секретність та зламостійкість.
 • Стабільні магніти на основі Samarium Cobalt 5 забезпечують тривалий термін служби.
 • Неможливість розмагнічування та перемагнічування магнітів з використанням звичайних методів.
 • Кодування піддається двом перевіркам, коли ключ повертається на 360°.
 • Неможливість розкриття бампінгом.
 • Захисні елементи, що протидіють розкриттю силовими методами.
 • Винятковий рівень захисту від відмичок та інших маніпуляційних методик розкриття.
 • Дуже м'яка та довговічна робота механізму через відсутність пружин у системах розпізнавання.
 • Відсутність у механізмі латунних деталей.
 • Стійка робота в умовах обмерзання та засмічення.
 • Можливість створення на базі MCS майстер-систем зі складною ієрархією керування доступом.
 • Можливість збірки за модульною системою циліндра потрібної довжини з кроком 5 мм.
 • Захист ключів від несанкціонованого виготовлення дублікатів.

Ключі

У системі MCS можливе існування 300 квадрильйонів комбінацій ключа, що гарантує унікальність кожного з них. Ключі MCS не мають реверсивності (симетричності) — їх потрібно вставляти в циліндр однією стороною.

Дублікати ключів MCS виготовляються в Австрії на заводі, заготовок у вільному розповсюдженні немає. Такий підхід забезпечує максимальний рівень захисту від несанкціонованого копіювання ключів. Замовлення на виготовлення дублікатів здійснюється у офіційних представників компаній EVVA, подібних до нашої компанії, після пред'явлення картки власника циліндра та одного з ключів.

Комплектація

Циліндр EVVA MCS, 5 ключів, картка власника циліндра.


Циліндри (личинки, серцевини) EVVA MCS
(ЕФФА МКС, ЕВВА МКС, ЕВА МКС, ЕФА МКС) у Києві
від офіційного представника EVVA

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.