interactive+ у Києві

Циліндри Mul-T-Lock
Interactive plus у Києві

Циліндрові механізми, як інша продукція, поділяються на класи. Кожен із таких класів спрямований на вирішення різного рівня завдань — є циліндри початкового, середнього та топового (елітного) дивізіонів.

Циліндри відомих світових брендів топового та середнього рівнів коштують досить дорого — їхня збірка здійснюється в Європі, а не Китаї, при виробництві використовуються якісні матеріали та останні технологічні досягнення. Захист, що дається механізмами такого класу, дуже високий, але вартість часто стає непереборним бар'єром. У такому разі шукається більш-менш пристойна заміна бюджетного сегмента зі свідомо низькою, але таки прийнятною зламостійкістю і доступною ціною.

Ізраїльські циліндрові механізми Mul-T-Lock Interactive plus мають перелічені властивості — у них добрий рівень захисту від інтелектуальних методик розкриття та досить доступна ціна. Проте зазначимо: попри те, що циліндр Mul-T-Lock Interactive plus позиціюється як бюджетний варіант, не можна забувати, що це бюджетний варіант елітного класу циліндрів, його початковий ступінь.

Особливості Mul-T-Lock Interactive plus

Насамперед уточнимо, що мова піде про Mul-T-Lock Interactive plus, а не попередню модель Mul-T-Lock Interactive (без плюса).

Циліндру присвоєно рівень секретності High Security, рівень контролю якості під час виробництва відповідає стандарту ISO 9001. Назва вимовляється як «Мультилок інтерактив плюс». Слово "plus" може замінюватися символом "+" і виглядати як Mul-T-Lock Interactive+.

Основною секретністю моделі є запатентовані технології Mul-T-Lock® Interactive та Mul-T-Lock®Double pin.

Про технологію Mul-T-Lock® Interactive

Технологія Mul-T-Lock® Interactive базується на наявності у ключа спеціального інтерактивного рухомого елемента, що взаємодіє з активним піном ротора (плуга) циліндра, і дозволяє механізму «визначити» свій ключ — ключ Mul-T-Lock Interactive+. Ключ з іншим або взагалі без інтерактивного елемента впізнаний не буде і циліндр відкрити не зможе.

Технологія Mul-T-Lock® Interactive не нова, вона була використана в попередній моделі, але Interactive+ має важливу відмінність: форми інтерактивних пінів ключа і ротора були змінені.

Інтерактивний пін ротора, званий OVI піном, став овальним і, що дуже важливо, став проходити через корпус ротора наскрізь (це видно на ескізі конструкції циліндра), що дало можливість блокувати несанкціонований поворот ротора циліндра. Таке рішення підняло протистояння моделі бампінгу на новий рівень – випадків розкриття Interactive+ бамп-ключом зафіксовано не було, чого не можна сказати про попередню модель без плюса.

Бампінг — інтелектуальний спосіб розкриття циліндрів (личинок) за допомогою постукування за особливим інструментом — бамп-ключом, вставленим у циліндр.

Про технологію Mul-T-Lock® Double pin

Система Mul-T-Lock®Double pin (подвійні піни) також використовувалася в деяких моделях. Суть її така: піни та контрпіни циліндра є телескопічними — фактично кожен пін є парою, що складається з внутрішнього та зовнішнього пінів, що виготовляються з нержавіючого сплаву.

Телескопічні піни забезпечують високу стійкість до розкриття маніпуляційними методиками та унеможливлюють відкриття механізму за допомогою відмичок або підбору ключа.

Протистояння циліндра зламу

Протидія інтелектуальним методикам розкриття ми розглянули — вона ґрунтується на наявності інтерактивних елементів у ключі та роторі циліндра, а також телескопічних подвійних пінах.

Протистояння вандальним (силовим) методам зламу, враховуючи, що ротор і корпус циліндра виготовлені з латуні, базується на використанні спеціальних підсилювальних елементів із твердосплавних металів.

Захист від висвердлювання пружин пінів забезпечує вертикальний штифт із твердосплавного металу в передній частині корпусу циліндра. Висвердлюванню самих пінів запобігає захисний елемент у верхній передній частині корпусу, він захищає стик корпусу циліндра та ротора. Нарешті, захист від висвердлювання самого ротора забезпечує ще один штифт із твердого металу, встановлений у передній частині ротора.

Протистояння розламу та розриву циліндра ґрунтується на пластині зі сталі, що з'єднує зовнішню та внутрішню частини циліндра — стандартна технологія, що використовується багатьма виробниками.

Зведені характеристики Mul-T-Lock Interactive+

  • Клас циліндра — High Security
  • Відповідність європейському стандарту контролю якості ISO 9001
  • Технологія Double pin з подвійними телескопічними пінами
  • Система Interactive з рухомим елементом ключа
  • Новий OVI-пін, що збільшує протистояння бампінгу
  • Захист від висвердлювання — штифти із твердих металів
  • Високий рівень захисту від копіювання ключа
  • Протистояння розриву та розламу завдяки посиленню корпусу пластиною
  • Можливість створення майстер-систем

Ключі та виготовлення дублікатів

Ключ має запатентований профіль і є симетричним — у проріз циліндра його можна вставляти будь-яким боком. На ключі розташовано два інтерактивні елементи – кожен для свого боку.

У ключах передбачена можливість кольорового маркування — для цього в комплект входять змінні кольорові пластикові ідентифікатори, якими можна позначити ключ або комплект ключів.

Дублікати ключів можна виготовити в сертифікованих центрах, пред'явивши картку власника циліндра. Треба зазначити, що контроль за заготівлями ключів Interactive+ поставлений заводом-виробником суворо, у порівнянні з контролем попередньої моделі циліндра.

Комплектація циліндра

Циліндр, три ключі, набір кольорових ідентифікаторів, гвинт кріплення та картка власника циліндра з секретним кодом.


Циліндри Mul-T-Lock Interactive+ у Києві

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.