armadillo у Києві

Дверні дотягувачі Armadillo

Дверні дотягувачі зі зростанням ваги та вартості дверей стали необхідним атрибутом. Ці пристрої, що продовжують термін життя дверей, виготовляються різними виробниками. Є імениті «Geze» та «Abloy», відомі своєю якістю, є і бренди, які не мають імені. Саме до останніх можна торгову марку «Armadillo», яка випускає продукцію, пов'язану з дверима.

дотягувач для дверей armadillo у Києві

«Armadillo» — китайське підприємство. Але це так званий «заводський Китай», який не має нічого спільного з ширвжитком на ринках — китайці неодноразово доводили, що вміють робити хороші речі. Так, дотягувачі Armadillo — це не Geze, але часом бувають ситуації, коли немає сенсу витрачати зайві гроші за ім'я бренду і потрібна просто непогана якісна продукція. У цьому разі Armadillo буде ідеальним варіантом.

Купити дверні дотягувачі «Armadillo» у Києві ви зможете у наших магазинах, а в інших містах України — у наших дилерів та партнерів. На цій сторінці ви зможете ознайомитися з ними, дізнатися їх технічні характеристики та розміри.

Технічні параметри дотягувачів Armadillo

Дотягувачі для дверей Armadillo поділені на серії:

Всі дотягувачі «Armadillo» незалежно від серії мають регулювання швидкості зачинення та кінцевого зачинення дверей і можуть бути встановлені на двері з лівим або правим відкриттям. Вони мають однаковий дизайн та відрізняються лише розмірами.

Кольори дотягувачів «Armadillo»

Як бачимо, «Armadillo» не має довгого списку найменувань і технічних подробиць, притаманних іншим брендам. Ці дотягувачі є універсальними — де поставили, там і працюють.

«Clavis» —
дотягувачі для дверей «Armadillo» у Києві

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.