Енергоощадні двері «Clavis»

Термін «енергоощадження» передбачає багато чинників, що призводять до зменшення споживаної енергії як електричної, так і у вигляді природного газу. І якщо кілька десятиліть тому використання енергоощадних технологій було напрочуд, то в наш час їх застосування стає життєвою необхідністю — зростання вартості енергоносіїв не зупиняється. Такий стан речей змушує багатьох споживачів заощаджувати кошти шляхом збереження тепла у житловому приміщенні. Особливо гостро подібні питання постають у холодні пори року. В такому разі на допомогу прийдуть енергоощадні двері Clavis. Зазначимо відразу, що такі двері бувають лише котеджними.

Яка конструкція енергоощадних дверей «Clavis»

Енергоощадні двері (звані також двоконтурними) у порівнянні зі звичайними дверима «Clavis» мають особливу конструкцію — у профілі робиться додатковий вигин. Зрозуміти будову двоконтурних дверей та їхню відмінність від звичайних вам допоможуть фотоматеріали.

Один із найважливіших факторів, отриманих завдяки ще одному вигину профілю — збільшення товщини дверей. А якщо ми отримуємо товстіше дверне полотно, то шар теплоізоляційного матеріалу всередині дверей також збільшиться. На новій поверхні, як видно з третьої фотографії, встановлюється додатковий контур ущільнювача.

Наступний чинник — двокамерний склопакет (замість однокамерного), який дозволяє встановити збільшена товщина дверного полотна.

Сукупність усіх факторів значно посилює функцію дверей, що призводить до зменшення енерговитрат для обігріву приміщення.

Енергоощадні двоконтурні двері доцільно використовувати в місцях, де вхід у житло безпосередньо контактує з навколишнім середовищем. Це котеджі, різні дачні будиночки та житлові приміщення, в яких немає тамбурів. Саме в таких місцях теплозберігаючі функції дверей принесуть максимальний ефект, заощаджуючи ваші гроші. Хоча ніщо не завадить використати двоконтурні двері замість звичайних — добрий господар думає про економію завжди...

Насамкінець зазначимо, що замовити енергозберігаючі двері ви зможете як у Києві, так і в інших містах України — ми можемо доставити їх до будь-якої точки нашої країни.

Двоконтурне ущільнення + товсте дверне полотно +
склопакет із двох камер = енергозбереження

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.