clavis

Котеджні двері Clavis —
виготовлення, встановлення, гарантія

Мій будинок — моя фортеця! Мої двері — мій щит!

Котеджні двері є різновидом вхідних дверей, націлених на експлуатацію зовні. Clavis – це якісні та надійні металеві двері, які захистять ваш будинок від зловмисників та негоди.

Наші котеджні двері ви зможете замовити у Києві та інших містах України — їх доставлять у будь-яку точку нашої держави та якісно встановлять. На двері загалом та окремі компоненти дається гарантія.

Конструкція котеджних дверей Clavis©


Двері виготовляються на замову — кожна модель має свої розміри, комплектацію та оформлення. Тому точного технічного опису ми надати не можемо, але озвучимо базові принципи, що використовуються при виготовленні дверей.

У дверях використовується вітчизняний метал холодного катання, що посилює характеристики міцності сталі. Товщиною металу – від 2 мм. Базовий розмір дверей – 2050х960 мм. З цими розмірами виготовляються моделі для виставок і ви можете купити їх у Києві у нашому магазині.

Фірмовою особливістю дверей Clavis є технологія фільончастого металу. Гнуті сталеві фільонки збільшують загальну міцність та жорсткість дверного полотна, підвищують теплоізоляційні якості, оскільки при зварюванні утворюються повітряні камери. Вони дуже зручні для дизайнерських вигадок — гнути метал можна як завгодно, надаючи різні форми.

Всі двері оснащені накладкою з нержавіючої сталі — відбійником, що захищає покриття коробки від язичка защіпки замка. У додатковій комплектації можливе встановлення поріжка та нержавіючої сталі, що захищає фарбу нижньої частини каркаса від стирання ногами.

Одна з фірмових особливостей наших дверей — спосіб монтажу замків: вони заведені за профіль. Зазвичай замки встановлюються у профіль полотна із зовнішнього боку – у його торці фрезерується паз. Ми монтуємо замки з внутрішнього боку профілю, що максимально зберігає міцність каркаса полотна — паза вже не потрібно, вирізаються кілька отворів для ригелів замка. При такому розміщенні також зменшується зазор між дверною коробкою та полотном.

У наших дверях здійснюється додатковий захист замків — перед ними всередині полотна приварюється додаткова захисна загартова пластина зі сталі 65Г, що захищає замки від руйнівних методик зламу (насамперед висвердлювання та розкриття згортишем). Таке рішення вкрай рідко застосовується у дверях інших київських виробників.

конструкція вхідних дверей різновид каркасу вхідних дверей конструкція та замок вхідних дверей замок вхідних дверей захист куточок вхідних дверей

Котеджний варіант дверей має підвищену стійкість до впливу зовнішнього середовища. Коробка та полотно покриваються порошковою фарбою, що зарекомендувала себе за останні десятиріччя з найкращого боку. Порошок фарби напилюється на дверну конструкцію за допомогою електростатики, що гарантує його попадання на всі поверхні, включно внутрішні. Після цього в термокамері відбувається нагрівання конструкції до 200-градусної температури, при якій порошок плавиться, стаючи міцним і стійким до вологи покриттям. Завершальна стадія – покриття фарби шаром автолаку.

двері київ кування doors kiev двері з фірмовою ручкою

Двошарове покриття (фарба+лак) застосовується тільки у дверях Clavis, таке рішення дозволить вам поставити наші двері та забути про можливі проблеми з корозією на довгі десятиріччя.

Зведені конструктивні особливості котеджних дверей Clavis

  • Сталевий каркас із гнутого дво- або триміліметрового профілю (метал холодного вальцювання з посиленою міцністю).
  • Технологія металевої фільонки збільшує міцність полотна та дозволяє реалізовувати багато дизайнерських задумів.
  • Замок, заведений за профіль із внутрішнього боку. Це рішення зменшує зазор між полотном та коробкою.
  • Тепло-, звуко- та пилоізоляції забезпечуються конструкцією дверей — теплоізоляцією не тільки полотна, а й коробки, а також використанню двоконтурного ущільнення по периметру коробки та полотна.
  • Каркас двері та полотно утеплені мінеральною ватою.
  • Три петлі забезпечують рівномірний розподіл навантаження.
  • Наявність антизрізових штирів не дозволить зняти полотно дверей при зрізі петель.
  • Усілякі дизайнерські рішення — склопакети звичайні, тоновані, броньовані, зі шпросами або триплексом, дзеркала, кування.
  • Внутрішня сторона дверей зазвичай оформляється панеллю МДФ.
  • Додатковий захист замків. Сугальдний захищається загартованою пластиною всередині полотна, циліндри – зовнішньою захисною фурнітурою.

Комплектація дверей


Ми є офіційним представником різних виробників циліндрів, замків та дверної фурнітури. Такий стан речей не передбачає посередників — ви всі отримаєте з перших рук. Зазвичай у дверях використовуються італійські замки «важких» серій Mottura — перевірені часом, якісні та надійні. У циліндрових замках використовуються циліндрові механізми (вставки, личинки) Abloy, Mottura Champions, Tesa та Mul-T-Lock. Від висвердлювання, зламу та інших вандальних методик зламу циліндри оберігає броненакладки Mottura та фурнітура Rostex.

Широкий вибір пропонованих нами ручок — це іспанські та італійські бренди Colombo, Olivari, Mandelli, Tupai та інші виробники. Бренди такого рівня не потребують рекомендації — одні їхні назви вже гарантують красу і надійність у роботі: на деякі моделі дається 30-річна гарантія.

Ми згадали лише найпоширеніших виробників, продукцію яких ми пропонуємо в комплектації замовлень. Але ми не обмежуємо ваш вибір — весь наш сайт у вашому розпорядженні: все, що знайдете, може бути встановлене у ваші двері.

Деякі зразки наших котеджних дверей


Ескізи котеджних дверей


Ескізи нестандартних котеджних дверей


Ескізи внутрішніх панелей МДФ


Коліри панелей МДФ


Котеджні двері з фільончастого металу
надійні, довговічні та міцні!

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.