clavis

Вхідні двері у Києві
з доставкою та установкою

Мій будинок — моя фортеця! Мої двері — мій щит!

Якісні вхідні двері – це безпека житла. Саме тому до її вибору слід підійти з особливою увагою. Вхідні двері «Clavis» мають якість, красу та надійність — технічні описи та фотоматеріали доведуть вам, що це не голослівні твердження.
Наші двері можна замовити у Києві та інших містах України. На виготовлені двері надається гарантія, вони будуть доставлені в будь-яке місце нашої країни та якісно встановлені.

Зразки наших вхідних дверей


вхідні двері київ склопакет вхідні двері київ дерево вхідні двері київ МДФ ламінат Вхідні двері Clavis в заміському будинку вхідні двері виставка вхідні двері в холі закладу вхідні двері з ламінатом «під дерево» вхідні двері з темним ламінатом Вхідні двері з фрамугою з києва Полуторні вхідні двері Вхідні двері «Clavis» дерево та метал Вхідні двері в інтер'єрі закладу

Конструкція та особливості дверей Clavis


Вхідні двері Clavis виготовляються на замову, тому досить важко дати точний технічний опис: товщина металу, форма і розміри, оформлення та комплектація у кожній моделі свої. Але існують базові основні конструкторські рішення, завдяки яким забезпечується надійність роботи, високі споживчі якості та рівень зламостійкості:

  • Полотно та каркас конструкції виготовляються з української сталі холодного катання завтовшки від 2 мм.
  • Міцність каркаса забезпечується наявністю потужних ребер жорсткості, куточками та іншими підсилювальними елементами.
  • Вага полотна рівномірно розподіляється завдяки використанню 3-х петель, а не двох — ваші двері не відірвуться і не перекосяться.
  • Дверна коробка та полотно утеплені мінеральною ватою.
  • Штирі-антизрізи не дозволять зловмисникам зняти ваші двері після руйнування петель.
  • Два ущільнювальні контури по периметру дверей максимально зменшують попадання сторонніх звуків та запахів у квартиру ззовні.

Попри вироблення на замову, зазначимо, що базовий розмір у дверей таки існує — 2050х960 мм. Саме з таким розміром виготовляються зразки для різноманітних виставок та презентацій. Ці моделі можуть бути в наявності — ви одразу зможете купити ці двері у Києві в нашому магазині.

конструкція вхідних дверей різновид каркаса вхідних дверей конструкція та замок вхідних дверей замок вхідних дверей захист куточок вхідних дверей

Всі наші моделі оснащені відбійником — особливою накладкою з нержавіючої сталі, що запобігає стиранню покриття дверної коробки язичком защіпки замка. Побачити відбійник можна на наведених вище фотографіях. З нержавіючої сталі виготовляється також спеціальний поріжок, що захищає покриття нижньої частини коробки і є компонентом розширеної комплектації.

Одна з найважливіших відмінних рис дверей «Clavis» — розташування замків: всі вони заведені за профіль каркаса полотна. Найчастіше замки монтуються у профіль із зовнішнього боку — в торці полотна для цієї мети робиться паз. Ми встановлюємо замки зсередини профілю — для цього вирізаються лише отвори для ригелів замка, що дозволяє максимально зберегти міцність полотна завдяки відсутності паза і зменшити зазор між дверним полотном і коробкою.

Наступна важлива особливість — додаткове посилення сугальдного (або комбінованого) замка: перед ним приварюється загартована пластина зі сталі 65Г, що збільшує загальну міцність полотна і захищає замок від силових спроб його зламу (насамперед від розкриття згортишем та висвердлювання). Таке конструктивне рішення рідко використовується у дверях київських виробників.

Комплектація


Наш магазин є офіційним представником багатьох виробників замків, циліндрів та дверної фурнітури – це гарантує відсутність посередників у будь-якому вигляді. Здебільшого в моделях використовуються італійські важкі замки Mottura – випробувані, перевірені часом та надійні. Це можуть бути роздільні замки (сугальдний та циліндровий), комбіновані, з можливістю перекодування та іншими технологіями.
У циліндрових замках встановлюються механізми (личинки, вставки) Mottura Champions, Abloy, Mul-T-Lock та Tesa. Захищає циліндри від висвердлювання та інших вандальних дій захисна фурнітура Mottura.

Такою ж високою є якість пропонованих нами ручок — італійські та іспанські бренди Olivari, Colombo, Tupai, Mandelli не потребують представлення — одні їхні назви гарантують витонченість і надійність у роботі.

Ми лише згадали найпоширеніші бренди, які використовуються в замовній комплектації. Ви ж вільні у своєму виборі — наш сайт до ваших послуг: все, що знайдете на ньому, може бути використане у ваших дверях.

Зовнішнє та внутрішнє оформлення


Коробка та полотно покриваються порошковою фарбою, що стала останнім часом певним стандартом довговічності та міцності — у неї відмінні захисні та міцнісні характеристики, відомі всім. Фарба у вигляді порошку напилюється в спеціальній камері електростатичним методом на дверну конструкцію, потім під тривалим впливом 200-градусної температури порошок плавиться і стає міцним і твердим покриттям. Двері для внутрішнього використання покриваються дрібнозернистою матовою порошковою фарбою, а моделі, призначені для експлуатації зовні — котеджні варіанти дверей — фарбою з великим зерном, яку потім покривають автомобільним лаком. Обидва варіанти покриття можна подивитися на фотографіях.

В обшивці може використовуватися ясен, дуб або вологостійкий МДФ. Оформлення залежить тільки від вашої фантазії — можливе встановлення склопакета різних форм, елементів художнього кування та інших дизайнерських рішень, деякі з яких показані на фотографіях. Ми зробимо все, що ви захочете!

києвські двері двері з порогом двері київ ковка двері двері з логотипом двері двері с фірмовою ручкою

Двері вхідного типу потрібно захищати від впливів атмосферних опадів та сонячних променів, під якими відбувається вигоряння кольору покриття – це стандартні вимоги для вхідних дверей незалежно від виробника. Якщо ця умова нездійсненна, то є сенс звернути увагу на котеджні модифікації дверей, які мають високіший рівень протистояння впливу зовнішнього середовища. Нагадаємо, що наші майстри виконають доставлення виготовлених дверей та встановлення в будь-якому районі Києва.

Ескізи панелей МДФ внутрішнього оформлення


Коліри МДФ-панелейЯкісні двері «Clavis»
з доставкою та установкою в Києві

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.