Вхідні бюджетні двері серії «Rex»

В Україні є багато виробників дверей і більшість із них пропонує продукцію різного класу. Це можуть бути елітні двері з відповідною ціною, а можуть бути недорогі бюджетні варіанти. Клас виробника також буває різним: двері, що позиціюються виробником як елітні, можуть за рівнем матеріалів і конструкторських рішень, що використовуються, відповідати бюджетним дверям іншого виробника. І ціни у них, як ви знаєте, різні.

Котеджні та вхідні двері, які виготовляє фірма «Clavis» на замову, не можна назвати бюджетними — вони робляться з якісного товстого металу холодного катання та міцних конструктивних елементів, у них використовуються фірмові замки та фурнітура. До того ж сам підхід, коли двері виготовляються за індивідуальним проєктом на замову, не передбачає бюджетних варіантів дверей. Але знизити їхню вартість усе ж можна — вхідні двері серії «Rex» є доказом того.

Завдяки чому серія дверей «Rex» дешевша?

бюджетні вхідні двері серії «Rex»

Як можна знизити ціну дверей? Шляхом зменшення вартості компонентів та використовуваних матеріалів, звичайно. Наприклад, використовуючи тонший метал для обшивки, тонші внутрішні конструктивні елементи, комплектацією дверей дешевшими, але менш якісними замками, установкою меншої, ніж вимагає вага дверей кількості петель, і т. ін. — варіантів багато. Але наша фірма не пішла цим шляхом — вартість серії «Rex» удалося знизити уніфікацією виробництва.

Під час виготовлення дверей «Rex» багато операцій уніфіковано завдяки використанню однакових шаблонів, елементів конструкції одного розміру та однакових замків. Відповідно, виробничий процес став містити менше операцій, зменшився час і собівартість дверей істотно знизилася. Таким чином вдалося залишити високу якість і конструкцію звичайних дверей Clavis при зменшенні ціни.

Технічні параметри дверей Rex

 • Товщина металу каркаса — 2 мм
  (каркас посилений ребрами жорсткості)
 • Товщина листа металу обшивки — 1,5 мм
  (метал холодного катання)
 • Кількість замків — 2 (сугальдний + євроциліндр)
 • Кількість петель — 3
 • Дверне вічко — так
 • Зовнішнє оформлення — ламінована меблева плита МДФ 12 мм різної фактури.
 • Утеплення — мінеральна вата та два контури гумового ущільнення (утеплені як полотно, так і коробка)

Чим відрізняється серія «Rex» від інших дверей «Clavis»

Як уже говорилося, всі двері Clavis конструктивно однакові. Але відмінності є — як ви напевно помітили, двері «Rex» обшиті трохи тоншим металом — 1,5 проти 2 міліметрів. Попри таке зниження, товщина металу дверей «Rex» така сама, як у багатьох дверей інших виробників, які часто знаходяться в елітних серіях.

Наступна важлива відмінність — фіксовані розміри. Це, безумовно, недолік: двері «Rex» підійдуть не всім споживачам. Але в інших випадках двері Rex стануть відмінним вибором для людей, які бажають отримати дійсно висококласні двері за зниженою ціною. Пропоновані бюджетні двері не тільки в Києві, а й в Україні, перевершують багато елітних дверей інших виробників.

Двері серії «Rex» —
відмінна комбінація надійності та ціни!

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.