Дверні ручки у Києві та Україні. Кнобсети

Дверні ручки Coba

Дверна ручка — один із найважливіших елементів фурнітури: вона має бути красивою та надійною. У крайньому разі — тільки надійна: кому буде приємно, якщо через деякий час із ручки почне злазити покриття.

На нашому сайті представлений широкий вибір ручок різних виробників та цінових категорій. Є продукція для споживачів, які не вважають за потрібне переплачувати за гучне ім'я відомого бренду, задовольняючись невисокою ціною та відповідною якістю, є ручки для людей, стиль життя яких – вишуканість, краса та найвища якість. У нашому київському магазині ви знайдете дверні ручки для міжкімнатних та металевих вхідних дверей, які також називають броньованими.

Одними з найякісніших ручок вважаються ручки італійських та іспанських виробників — Coba, Mandelli, Olivari та Colombo. Більшість київських виробників дверей елітного рівня зупиняють свій вибір саме на їхній продукції: якість та надійна, довговічна робота гарантовані. А на покриття даються гарантійні терміни, що вимірюються десятиріччями. Зрозуміло, що продукція такого рівня не може бути дешевою і тоді на її заміну приходить Китай.

Китайські виробники навчилися робити хорошу продукцію і дверні ручки не залишилися осторонь — багато київських дверей середнього та нижчого дивізіонів комплектуються такими ручками, зробленими, треба сказати, дуже якісно — фактично, це добротні копії ручок вищезгаданих іспанських та італійських фабрик, виготовлених на заводах Китаю — так званий «заводський Китай». Особливого престижу така продукція не має, але якщо вам він не потрібен, то вибір, наприклад, ручок «Safita», буде дуже непоганим.

Серед усіх дверних ручок для міжкімнатних дверей вирізняються кнобсети, звані також нобами та кнобами. Кнобсети є комплектом, повністю готовим до встановлення. Практично всі кноби уніфіковані, їх розміри збігаються, тому монтаж та заміна не становлять особливої складності. Нарешті, кноби дуже практичні, надійні в роботі та зручні
Існує багато різних варіантів кнобсетів — з круглими ручками, скобоподібними, із защіпками, з ключами та інші моделі. Здебільшого кнобсетами комплектуються двері середньої та нижчої цінових категорій, хоча існують рішення елітного рівня.

Купити дверні ручки у Києві ви зможете у нашому магазині. Якщо широкий перелік брендів та моделей (їх справді багато) ускладнить вас, то консультанти нашого київського офісу допоможуть вам порадою — вам потрібно лише зв'язатися з ними будь-яким зручним способом.


Магазин «Clavis», Київ — широкий вибір дверних ручок
Київ, лівий берег (м. Лівобережна, Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.