Захисна фурнітура та броненакладки в Києві

Сталеві вхідні двері, попри захист, мають свої слабкості, серед яких своє місце займають замки та циліндри замків.

Сучасні сугальдні замки, якщо це брендові моделі, а не ширвжиток, добре протистоять інтелектуальним, не руйнівним методикам зламу — насамперед розкриттю відмичками. Те саме можна сказати й про циліндри — топові моделі Mottura, Abloy, Mul-t-Lock, Evva та інших іменитих виробників розкрити без руйнування практично неможливо або вкрай складно. Через це більшість зловмисників як у Києві, так і Україні загалом проникають у приміщення, використовуючи руйнівні способи. Захист від таких методик зламу дає захисна фурнітура — броненакладки та пластини.

Зовнішні броненакладки


Броньовані накладки — пристрої з твердих сортів сталі, що захищають циліндр від механічних руйнувань — висвердлювання, зламу, вибивання, висмикування тощо. Їх використання є необхідною умовою безпеки незалежно від того, який клас циліндра встановлений у ваших дверях — навіть найзахищеніша модель з загартованим корпусом, що відмінно протистоїть висвердлюванню, навряд чи зможе протистояти важкому молотку або кувалді. Але якісний захист може забезпечити лише

ПРАВИЛЬНО ВСТАНОВЛЕНА БРОНЕНАКЛАДКА

Широко поширений монтаж наладок поверх декоративного покриття дасть лише ілюзію захисту — вони будуть легко збиті тим же молотком. Цей момент слід мати на увазі та не забувати про нього.

Внутрішні захисні пластини


Захисні пластини також виготовляються з твердих видів сталі з наступним загартуванням. Вони забезпечують захист сугальдних та комбінованих замків від висвердлювання, розкриття згортишем та інших силових способів отримання доступу до секретної частини замка або його деформації.

Пластини розташовуються всередині дверного полотна і тому встановлюються на стадії виготовлення дверей, але більшість київських виробників захист у вигляді пластин ігнорують, полегшуючи тим самим роботу зламникам.

Захисні комплекти (набори)


Захисні комплекти призначені для комплексного універсального захисту. Використовуються вони зазвичай з другорядними замками, або з основними в тому разі, коли броненакладки не дадуть потрібного ефекту або їхнє встановлення неможливе. Комплект поєднує ручку та планку з особливо міцного або загартованого металу.

***

Немає дверей, які неможливо зламати. Вирішальне значення має час, витрачений зламниками на проникнення у квартиру. Захисна фурнітура значно збільшує час зламу і часом саме цей фактор визначає, чи майно залишиться вашим...

Захисна фурнітура в Києві

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.