протектор київ

Броньовані накладки «Протектор».
Італійська захисна фурнітура

Пропонована захисна фурнітура виготовляється в Італії для ринку України, де поширюється під торговою маркою «Протектор». Броненакладки фактично є клонами італійської фурнітури Mottura — вони мають однакові типорозміри, зовнішній вигляд, комплектацію, таку ж високу якість та рівень захисту, що надається.

Технічний опис


Захисна фурнітура «Протектор» призначена для захисту циліндрових механізмів від різних вандальних дій, насамперед висвердлювання.

Характеристики фурнітури

  • Країна-виробник — Італія
  • Висота — 42, 35 та 25 мм
  • Діаметр — 50 мм
  • Різьблення кріпильних гвинтів — М6
  • Колір декоративних накладок — стара бронза, глянцевий та матовий нікель, золото

Броненакладки постачаються в упакуванні з якісного картону, захисна частина та декоративні компоненти знаходяться у герметично запакованих пакетах. В комплект входять захисна частина (броненакладка), зовнішні та внутрішні декоративні накладки, гвинти, що стягують, і кріпильне гумове кільце.

Захисна фурнітура «Протектор» — комплектація та упакування

Броненакладки випускаються у трьох різних висотах для дверей з різною товщиною полотна. Конструктивно накладки мають дві форми — звичайну і зі спідницею: варіанти захисних частин без декоративних ковпаків наведені на фото.

протектор

Захисні частини з різними висотами, друга ліворуч — із «спідницею»

Броненакладка притягується до захисної внутрішньої пластини (див. фото) або корпусу замка болтами М6, що відповідають діаметру отворів у стійках врізних замків Mottura.

Кільце з гуми призначене для фіксації зовнішнього декоративного ковпака — на захисну частину в спеціальний паз спершу одягається кільце, потім зверху запресовується ковпак, після чого монтажний отвір закривається зовнішньою декоративною накладкою. Зірвати ковпак дуже важко як руками, так і інструментом – таке саме кріплення використовується у фурнітурі Mottura. На фото можна побачити захисні частини з ковпаками різного кольору.

Внутрішні декоративні накладки в залежності від циліндра можуть мати різну конструкцію. Базова декоративна комплектація складається із зовнішньої та внутрішньої накладок – такий варіант підходить для одинарного циліндрового замка. Для комбінованих двосистемних замків передбачено розширену комплектацію, що включає додаткові зовнішні та внутрішні накладки для сугальдної частини замка. Всі варіанти декоративної комплектації показані на фото, колір накладок може бути будь-яким із чотирьох описаних раніше.


Нагадаємо, що броньована фурнітура виконає своє завдання ТІЛЬКИ ПРИ ПРАВИЛЬНОМУ МОНТАЖІ — захисна частина повинна притягуватися не до полотна дверей, а до корпусу замка чи захисної пластини.

Захисна фурнітура «Протектор» —
якісні броненакладки в Києві

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.