накладки в Києві

Броненакладки «Mottura» у Києві

Броньовані накладки призначені для захисту циліндрових механізмів від різних вандальних дій, а також протистояння руйнівним методикам розкриття циліндрів – зламу, вириванню та висвердлюванню. Броненакладки найвідомішого італійського виробника світового рівня Mottura забезпечують дуже високий рівень захисту від вищеописаних дій. Але водночас обов'язкова одна умова — накладка має бути правильно встановлена, її монтаж поверх декоративного покриття може не дати повного захисту.

Броненакладки Mottura Defender®

Накладки MOTTURA TOP-SYSTEM Київ

TOP SYSTEM

Нова захисна накладка Defender® 94630/40/50/60 може мати 4 різні висоти і постачається зі знімною декоративною кришкою (в гамі 7 різних обробок), забезпечуючи найкращу сполучність ручки та поворотників. Цей виріб характеризують естетичність і висока надійність. Корпус виготовлений із загартованої сталі. Ключовий отвір захищено посиленою сталевою шайбою, що обертається, товщиною 12 мм. Отвір для ключа 3,5 мм. Хромована шайба для чорного, золота для інших кольорів.
Накладки MOTTURA LEVEL Київ

LEVEL

Серія 9411606/607/608/609/616 складається із двох окремих елементів, які, інтегруючись, забезпечують ефективний захист циліндра. Спеціальна конструкція даної накладки Defender® та сталева захисна шайба створюють серйозну перешкоду проти вибивання циліндра. Отвір для ключа 3,5 або 5 мм.
Накладки MOTTURA BASIC Київ

BASIC

Захисні накладки нової серії Defender®Basic попри менш складну конструкцію, мають захисну шайбу на ключовому отворі, що захищає циліндр від висвердлювання та вибивання, а також сфери для захисту болтів. Накладки можна використовувати з більшістю замків із європейським циліндровим механізмом. Захисні накладки можуть мати 7 різних покриттів. Отвір для ключа 3,5 або 5 мм.
Накладки MOTTURA T.ZETA Київ

T.ZETA

Захисні накладки, що мають 4 різні висоти, взаємозамінні з накладками TOP SYSTEM, але дешевші, оскільки виготовлені зі сплаву цинку. Мають декоративні кришки мати 7 різних кольорів та сталеві сфери для захисту кріпильних гвинтів. Отвір для ключа 3,5 або 5 мм.
Накладки MOTTURA B.ZETA у Києві

В.ZETA

Найбільш економний варіант захисної накладки, виготовлений зі сплаву цинку. Мають декоративні кришки 7 різних кольорів та сталеві сфери для захисту кріпильних гвинтів.
Отвір для ключа 3,5 або 5 мм.

Купити броненакладки у Києві ви зможете у нашому магазині. Наші консультанти готові допомогти вам у разі труднощів.

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.