Сейфи для готелів у Києві

Готельні осередки та сейфи схожі за своєю функційністю та призначенням з камерами зберігання, що періодично змінюють свого власника. У відкритому стані вони легко перекодуються новим власником, який за допомогою введеного коду може відмикати свій сейф. В екстреному разі сейф можна відкрити майстер-ключом або майстер-кодом, які доступні лише адміністрації або відповідальній особі.

депозитні сейфи у Києві
Готельний сейф
Mottura 10HE8020

Сейфи готельного типу можуть встановлюватися в офісах і звичайних житлових приміщеннях як офісні або меблеві сейфи, але основні місця їх використання — круїзні лайнери, готелі, хостели та подібні заклади.

Функційно готельні сейфи можуть бути виконані у вигляді окремого сейфа або шафки з багатьма осередками. Перші зазвичай встановлюються в номері у постояльця, другі біля стійки адміністратора. Перекодування може здійснюватися механічним та електронним способами, існують моделі без можливості зміни коду, але їх завжди можна відкрити майстер-ключом. Управляються такі сейфи циліндровим або сугальдним замками.

Зазвичай ми пропонуємо у Києві готельні сейфи компанії Mottura. Продукція цього італійського виробника вирізняється якістю та надійністю в роботі. У нашому асортименті є також сейфи Inhova, Minibar Systems та інших відомих виробників.


Магазин Clavis — сейфи готельного типу в Києві з гарантією

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.