Меблеві та офісні сейфи київ

Меблеві та офісні сейфи

Офісні та меблеві моделі мають багато спільного — різниця лише в наявності отворів на задній стінці, через які меблеві сейфи можуть кріпитися до стіни всередині меблів, і розміри — сейфи для меблів зазвичай невеликого розміру. Ніщо не заважає використовувати меблеві сейфи на відкритих місцях поза меблями. Своєю чергою, деякі сейфи, що позиціюються як офісні, оснащені отворами для кріплення до вертикальних поверхонь — взаємозамінність практично повна.

Всі сейфи розрізняють за класами стійкості до вогню та зламу.

Вогнестійкі сейфи захищають вміст від теплової дії: високої температури та відкритого вогню. Сейфи можуть відрізнятися класом вогнестійкості, який визначається рівнем максимальної температури всередині сейфа і часом, протягом якого вміст може перебувати в безпеці.

Зламостійкі сейфи захищають досить цінний вміст від зазіхання зловмисників. Корпус зламостійкого сейфа складається з трьох шарів: зовнішня стінка, наповнювач (бетон або композиційний матеріал), внутрішня стінка. Клас зламостійкості сейфа залежить від характеристик наповнювача, типу та класу замків, що використовуються.

Вогнезламостійкі сейфи поєднують у собі стійкість до зламу та до вогню. Ці сейфи досить дорогі. Крім того, вони мають дуже товсті стінки, що значно знижує їхній внутрішній об'єм.

Основу нашого асортименту складають меблеві та офісні сейфи компанії Mottura. Немає потреби представляти цей італійський бренд, продукція якого вирізняється якістю, надійністю в роботі та, що важливо, широким рядом моделей: починаючи з розмірів і закінчуючи товщиною стінок та системою замикання.

Купити офісний або меблевий сейф у Києві ви зможете у нашому магазині. На всі моделі надається заводська гарантія. У разі труднощів з вибором моделі ви завжди можете зателефонувати в наш київський магазин і отримати відповіді на запитання.


Меблеві та офісні сейфи у Києві з гарантією

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.