Сейф Київ, що вбудовується

Вбудовувані сейфи в Києві

Сейфи вбудовуваного виду називають тайниками або потайними сейфами. Вбудовуються вони у стіну або підлогу, де зміцнюються у своїх посадкових нішах за допомогою анкерних болтів та бетону. При правильному монтажі розкриття потайного сейфа може стати непосильним завданням для зламника, якщо він знайде сам сейф.

Особливість монтажу передбачає, що встановлення сейфів, що вбудовуються, зазвичай здійснюється на стадії будівництва будинку, коли готується і посилюється місце для сейфа. Монтаж сейфів можливий і після будівництва, але його встановлення буде дещо складніше.

Найважливішими характеристиками вбудованих сейфів є скритність, стійкість до вандальних, інтелектуальних методик розкриття та стійкість до впливу високої температури.

Зламостійкість потайного сейфа до вандальних методик зламу залежить від міцності дверцят і міцності підлоги або стіни. Сейфи першого класу зламостійкості оснащені дверцятами та передньою плитою щонайменше 10-міліметрової товщини, а також замиканням дверцят на 3 точки.

Стійкість до інтелектуальних методів відкриття без руйнування забезпечують кількість і клас замків або системи замикання, якщо така використовується. Зрештою, на стійкість сейфа-схованки до вогню впливають конструктивні особливості сейфа, а також вогнестійкість посадкового місця (підлоги чи стіни).


Ми пропонуємо в Києві сейфи різних виробників, проте значну частину асортименту складають сейфи італійської фабрики Mottura. Вся продукція цього бренду має відмінну якість виготовлення та надійність у роботі. Вищесказане повною мірою стосується і сейфів — італійці пропонують дуже широкий вибір моделей (включно з розташуванням у підлозі), з різними розмірами, кількістю замків, системами замикання (електронним та механічним кодуванням) та іншими конструктивними рішеннями.

Якщо ви маєте труднощів з вибором, то завжди можете зателефонувати в наш київський магазин — менеджери допоможуть вам визначитися та купити потрібну модель.

Магазин Clsvis —
широкий вибір вбудованих сейфів у Києві

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.