Накладні замки в Києві

Наш магазин пропонує у Києві накладні замки найвідоміших італійських виробників – «Mottura» та «Welka», а також моделі виробників країн пострадянського простору – «Бар'єр», «Ельбор» та інших фірм. Такий підхід дозволить вам купити замок тієї цінової категорії та надійності, яка вам потрібна. Ми можемо запропонувати фірмові дорогі замки, а є й недорогі моделі, що мають цілком прийнятну якість і зламостійкість — вони використовуються в тому разі, коли не хочеться викидати додаткові гроші за ім'я бренду.

Всі наші замки сертифіковані та мають гарантію. Ознайомитися з моделями ви зможете, пройшовши посилання в меню сайту.

Особливості замків накладного типу

Замки накладного типу існували ще в античні часи й через кілька тисячоліть повсюдно використовуються в наш час високих швидкостей і технологій.

Накладні замки розміщуються на поверхні дверного полотна. Такий спосіб встановлення дозволяє зберігати цілісність полотна — пази, необхідні для монтажу врізних замків, не потрібні. Зовні накладні замки відпираються ключем, зсередини — ручкою з ключем або ручкою. Використовуються накладні замки переважно у вхідних дверях.

Переваги цих замків у вигляді легкості монтажу та збереження полотна є і їх відносним недоліком — накладний замок, що монтується на дверне полотно, виглядає у порівнянні з врізним дещо неестетично.

Для посилення загальної стійкості вхідних дверей до зламу накладний замок зазвичай доповнюють врізною моделлю.

Брендів, які пропонують накладні замки, у магазинах та ринках Києва представлено дуже багато — це і китайські виробники, і турецькі, російські та європейські. Помилитись, зробивши невірний вибір і купивши зовні надійний замок з неякісною механікою, дуже легко навіть технічно грамотній людині. Якщо ви маєте труднощі з вибором замка, телефонуйте нашим консультантам. Вони дадуть відповіді на ваші запитання та допоможуть визначитися з вибором.

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.