Врізні замки в Києві

Врізні замки вбудовуються безпосередньо у дверне полотно — їхня назва відповідає способу монтажу. І цей спосіб має як свої переваги, так і недоліки – замки, звичайно, виглядають у дверному полотні добре, порівняно, наприклад, із накладними. Але не забуватимемо, що врізаючи замок, майстер порушує структуру дверного полотна. І якщо двері виготовлені з тонкого дерева, то їх міцність значно знизиться. Вибираючи тип замка, про цей момент слід пам'ятати.

У нас широкий вибір врізних замків: різноманітні бренди, моделі, кольори, але всі вони якісні – ми ніколи не продамо своїм покупцям замки ненадійного виробника.

Вибір замка залежить від ваших особистих побажань та особливостей ваших дверей. Ми пропонуємо вам як стандартні, так і сучасні замкові вироби, які будуть вам служити максимально довго.

В асортименті нашої компанії є замки з багато- та одноразовим перекодуванням – при втраті ключа не потрібно буде змінювати замковий механізм: ви зможете самостійно його перекодувати, вирішивши цю проблему легко та швидко, без додаткових витрат на новий замок. Погодьтеся, дуже зручна можливість для звичайних людей, не кажучи вже про розсіяних.

Купити врізні замки у Києві та інших містах України ви зможете у мережі наших магазинів.


Магазин «Clavis» — купити якісний замок для дверей
(лівий берег, м. Лівобережна, Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.