замок Моттура

Врізний замок Mottura 52.J783 My Key у Києві

Mottura 52.J783 My Key — замок італійської фабрики Mottura, призначений для використання у вхідних металевих дверях. Модель оснащена можливістю самостійного перекодування та захистом ключів від несанкціонованого копіювання. Розміри та розташування кріпильних отворів 52.J783 My Key ідентичні до базової моделі 52.783.

Опис Mottura 52.J783 My Key

Замок Mottura 52.J783

Дивитись креслення замка

Основні характеристики

 • Країна-виробник — Італія
 • Кількість напівобертів — 4
 • Кількість ригелів — 4 (діаметром 18 мм)
 • Механізм секретності — сугальдний з подвійною борідкою
 • Можливість перекодування є
 • Защіпка — ні
 • Дорнмас (видалення ключового отвору) — 63 мм.
 • Вихід ригелів — 40 мм.
 • Вихід тяг крабової системи — 20 мм.
 • Точок замикання — 3
 • Кількість ключів у комплекті — 1+5 шт
 • Довжина ніжки технічного ключа становить 64 мм.
 • Довжина ніжок основних ключів — 50 мм.
 • Колір лицьової планки — нікель

Модель 52.J783 My Key має низку особливостей, властивих замкам з маркуванням «J». Від базової моделі 52.783 її відрізняє можливість багаторазового перекодування, а від замка з перекодуванням 52.Y783 – відсутність громіздкого механізму Nucleo Replay. Ще однією важливою відмінністю від базової моделі є підвищена стійкість 52.J783 до розкриття методом імпресії та відмичками.

Ключі замка мають шість різних висот нарізки секретів, несиметричні правий та лівий боки. Нововведенням є новий профіль ключа — він ускладнений і звужений. Відповідно, звужено і ускладнено профіль ключової щілини, що підняло рівень протистояння імпресії та відмичкам на новий рівень — місця для їхньої роботи практично немає. До того ж при повороті ключа відбувається поворот механічного барабана, що перекриває краї ключової щілини — місця, через які відбувається робота відмичками. Протистояння висвердлюванню забезпечує впресована сталева кулька в стійці хвостовика засува, зубчастий гребінець якого спеціально ослаблений, унеможливлюючи злам із застосуванням згортання (ведмедки).

Замок 52.J783, маючи можливість перекодування та не володіючи громіздкістю 52.Y783, є сучасною заміною базової моделі 52.783, перевершуючи її за зламостійкістю та можливостями. Одноманітні розміри та відстані між отворами кріплення дозволяють проводити заміну без жодних складнощів і перероблювання дверного полотна.

Про технологію My Key

Технологія My Key розроблена для запобігання неконтрольованому копіюванню ключів. Принцип захисту ґрунтується на інтерактивних елементах у вигляді кульок, якими оснащуються ключі My Key. Наявність цих елементів дозволяє механізму замка визначити, що його відкриває «свій» ключ — ключ My Key. Жодні ключі без кульок (навіть з однаковим секретним візерунком) замок не відкриють. Заготовки для ключів My Key завод-виробник розповсюджує лише серед сертифікованих центрів (у Києві такі центри є), копії ключів можна виготовити лише після пред'явлення картки власника замка.

Комплектація

У комплекті йдуть 2 набори ключів — одним із технічним ключем, другий із п'ятьма основними. Технічний ключ використовується на стадії ремонту чи будівництва. Після завершення робіт відкривається основний набір та замок перекодується на нього.


Врізний замок з перекодуванням Mottura 52.J783 — купити у Києві

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.