гродно радіохвиля Україна

Замок ЗГС (Гродно)

Білоруський замок ЗГС (замок гаражний сугальдний) має давню історію — його без жодних натяжок можна назвати легендарним. Замок розроблявся на початку цього століття, але його конструкція та технічні рішення виявилися настільки вдалими, що й у наші дні ЗГС дасть фору моделям подібного класу світових брендів, не кажучи про Китай. Виготовляється ЗГС у Гродно (Білорусь) на підприємстві «Радіохвиля» з дотриманням усіх стандартів — якість білоруських товарів особливого представлення не потребує.

Наш магазин є офіційним представником заводу «Радіохвиля» в Україні — ми можемо виконати відправку потрібної кількості замків до будь-якого місця України.

Особливості замка ЗГС


Сугальдний чотириобертний замок ЗГС призначений для експлуатації у металевих та дерев'яних дверях. У запропонованій модифікації відсутня торцева планка, що дає моделі універсальність — її можна встановлювати врізним та накладним способом.

Кришка замка кріпиться на дистанційних стійках (втулках), що перешкоджають перетиску механіки моделі при її монтажі та експлуатації (така конструкція використовується в сучасних якісних замках).

Замок оснащений чотирма ригелями (засувами), 6 сугальдами та защіпкою, що приводиться в дію фалевою ручкою або ключем. Сугальди мають прямокутні ключові пази, які значно ускладнюють розкриття замка за допомогою відмичок (у простих моделях пази трапецієподібні, що спрощує роботу зламнику).

На особливу увагу заслуговують зворотні пружини сугальд — вони дротяні (кручені), які ніколи не зламаються. Якщо ж неможливе таки станеться, то замок можна без проблем відкрити ключем, не викликаючи майстрів — цю можливість дає особливе розташування пружин та сугальд.

Технічні характеристики ЗГС


 • Країна-виробник: Білорусь
 • Кількість ригелів: 4 (діаметром 18 мм)
 • Кількість сугальд: 6
 • Кількість секретних комбінацій: 10000
 • Хід ригелів: 40 мм
 • Хід приводів крабової системи: 20 мм
 • Дорнмас (бексет): 63 мм
 • Діапазон робочих температур,°: -25... +40
 • Керування защіпкою: ключ або фалева ручка (реверсу защіпки немає)
 • Кількість обертів: 2 повні (4 півоберти)
 • Кількість ключів: 3 (довжина ключа — 115 мм)

У ЗГС використовуються лише сталеві деталі — силуміну та подібних крихких сплавів ви в ньому не знайдете. Загалом це добротна, надійна в роботі та перевірена часом модель, яка вірою і правдою буде служити не один десяток років. Уявлення про конструкцію ЗГС та його якість дасть відеоматеріал, в якому майстер розбирає замок для ремонту, під час робіт висловлюючи свою думку про інженерні рішення (у матеріалі представлена модифікація без вертикальних приводів та защіпки).

Білоруські замки «ЗГС Гродно» у Києві та Україні

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.