Циліндри AGB у Києві

Італійська компанія AGB є одним із брендів, що виготовляє якісну продукцію, але маловідомий у Києві та Україні — здебільшого з ім'ям компанії асоціюються передусім замки для міжкімнатних дверей. Проте циліндри AGB мають відмінне відношення якості, зламостійкості та ціни — у своїй ціновій категорії вони можуть стати найкращим вибором.

Складання циліндрів здійснюється на автоматизованому високотехнологічному обладнанні на території Італії — виробництво не виходить за межі держави. Весь асортимент компанії не представлений нашою компанією – у своїх цінових категоріях є кращі рішення інших брендів. Пропоновані нашим магазином у Києві циліндри ABG мають гарне співвідношення ціни, якості збірки, надійності та зламостійкості. Ці твердження не голослівні — механізми сертифіковані стандартом EN 1303, тести якого вирізняються строгістю та зачіпають усі аспекти роботи циліндра, включно зламостійкість, секретність, кількість циклів роботи тощо.

AGB у Києві

Модель AGB DCK

Топовий циліндр з 15 пінами із загартованої нержавіючої сталі. Піни розміщені у трьох рядах по п'ять штук у кожному. Ряди асиметричні щодо один до одного. Ключ містить інтерактивний елемент у вигляді коліщатка для контролю профілю ключа.

  • Сертифікація EN 1303 за найвищими показниками.
  • Штифти із твердосплавних металів, піни із загартованої сталі
  • Захист від відмички та бампінгу: 15 пінів основного кодування та інтерактивний елемент на ключі.
  • Захист від перелому: вплавлена в корпус протирозривна пластина.
  • Захист від силового повороту (згортання): 4 піна в задній частині ротора.
  • Захист від вибивання: кулачок зі зміцненої сталі.
  • Симетричний ключ із цілісного металу.

Детальний опис циліндра.

Про копіювання ключів

У комплекті серцевини знаходиться картка власника, що містить код циліндра. Ключі можна замовити після пред'явлення картки та одного з ключів комплекту в авторизованих сервіс-центрах (у Києві є) або в нашому магазині. Заготовки ключів топових циліндрів не поширюються, копіювання виконується в Італії на заводі-виробнику. Це дещо незручно з погляду користувача, але такий підхід практикують усі бренди щодо своїх топових моделей і він гарантує максимально можливу унікальність ключа.

На базі циліндрів AGB ми можемо створити майстер-системи будь-якого рівня складності, будь-якого типу та будь-якої ієрархії.

Компанія «Клавіс» —
циліндрові механізми AGB у Києві

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.