новий світ

Вхідні двері
«Новий світ» у Києві

Двері «Clavis» мають всі властивості якісного продукту — вони надійні в роботі, у них відмінна стійкість до зламу, завдяки замовному виготовленню можна зробити все, що потрібно. Але двері Clavis представляють середній і певною мірою вищий клас, а часом потрібні вхідні двері елітного рівня. У цій ніші найкращі рішення пропонує українське підприємство «Новий світ» — його потужне серійне виробництво та технології гарантують надійність дверей у роботі, їхню високу зламостійкість, а також без жодного перебільшення найвищий рівень виготовлення, комплектації та матеріалів.

Технічний опис «Новий світ»


Конструкції дверей «Новий світ» надано 2 клас міцності протистояння зламу, вона відповідає вимогам стандарту ДСТУ Б.В.2.6-11:2011.

Особливості базової конструкції

Всі технічні рішення, включно нестандартних моделей із замовною комплектацією, ґрунтуються на базовій конструкції, особливості якої показані на ескізах та перераховані у списку.

 • Полотно та коробка дверей зварені зі сталевого цілісногнутого профілю товщиною 2 міліметри. Іноді дверне полотно оснащується внутрішньою обшивкою у вигляді додаткового металевого листа.
 • Полотно вхідних дверей тримається на потужних петлях кулькового типу. Кількість петель – не менше 3.
 • При руйнуванні петель протизламні антизрізові штирі (від 4 до 8 шт.) запобігають витягу полотна.
 • Металева поверхня дверної конструкції покривається полімерними фарбами з підвищеною зносостійкістю.
 • Каркас дверей зі склопакетом оснащується додатковими підсилювальними елементами, скляний проріз захищається металевими ґратами, а конструкція склопакета армується антиударною захисною плівкою «Solar Guard».
 • Полотно дверей замикається в трьох точках девіаторами крабової системи (системою тяг із багатобічним замиканням).
 • Внутрішні загартовані пластини захищають сугальдні замки, а захист циліндрів забезпечує захисна фурнітура (броненакладки).
 • У дверях встановлюються італійські замки «важкого» класу Cisa, ISEO, Mottura. Найчастіше використовуються замки комбінованого типу, що поєднують у собі циліндрову та сугальдну системи. Циліндрова частина комплектується італійськими циліндрами Cisa та Mottura, або ізраїльськими Mul-T-Loсk.
 • Два контури ущільнення по периметру полотна та сучасні термоматеріали забезпечують високий ступінь тепло- та звукоізоляції.
 • Оздоблювальні роботи виконуються лакофарбовими матеріалами найвідоміших брендів світового класу: Tikkurila, Sirca, Remmers, Dufa, Akzo Nobel, Milesi.
 • Комплектація дверей виконується вузлами, виготовленими на власному виробництві — девіаторами, шпінгалетами, защіпками, петлями (регулюються і змащуються), деякими видами ручок, пластмасовими виробами та іншими деталями.
 • На дверях обов'язково присутнє заводське маркування у вигляді штампованого напису «Новий світ» на торцевій частині полотна та логотипу на коробці, склопакеті та контейнерах штирів-антизрізів.

Базова система допускає зміну кількості полотен, їх форм та розмірів дверної конструкції, дозволяє проводити встановлення додаткових деталей та вузлів, даючи таким чином можливість інтеграції дверей у системи безпеки житла. Сформулювати вищесказане можна так:

що вам потрібно, то буде зроблено

Про експлуатацію дверей

Попри найвищий рівень якості матеріалів та самого виготовлення, броньовані двері «Новий світ» не призначені для експлуатації в місцях, доступних впливу атмосферних опадів та прямого сонячного світла. Якщо передбачається їх установка зовні, то обов'язково слід захистити козирком або іншою конструкцією. Якщо ця умова нездійсненна, то є сенс розглянути котеджні варіанти дверей «Clavis», призначені для експлуатації у суворіших умовах.

Категорії дверей


Залежно від кількості операцій виробництва та рівня деревообробки, двері «Новий світ» ранжуються на 5 категорій, з яких ми пропонуємо три категорії найелітнішого рівня.

Категорія 3

Категорія 4

Категорія 5

Приклади замовних нестандартних дверей

Про підприємство «Новий світ»


Компанія «Новий світ» є провідним українським виробником дверей. Підприємство розпочало свою діяльність у 1988 році, знаходиться територіально у Новій Каховці — там розміщені виробничі цехи та штаб-квартира компанії. Продукція підприємства поширюється по всій Україні, країнах далекого та ближнього закордоння.

Багатопрофільність виробництва є однією з найважливіших особливостей підприємства — інструментальний, штампувальний, зварювальний, ковальський, деревозаготівельний, малярський, столярний та цех збірки складають основу, доповнюють яку допоміжні ділянки — художнього різьблення по дереву, полімерних покриттів, пластмас. І контролюють процеси власні фахівці підприємства.

Багатогранність виробництва дозволяє компанії не випускати процеси виготовлення дверей за межі підприємства. Саме цей чинник забезпечує якість продукції — всі стадії виробничого процесу контролюються на місці, а відсутність суміжників і всіляких виробничих посередників дозволяє позбавитися їх «накруток», формуючи таким чином хороше відношення ціни до якості.


Вхідні двері «Новий світ» у Києві
з доставкою та встановленням

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.