Чому у вхідних дверях ставлять замки різних систем

Всі звикли до того, що у вхідних дверях ставлять два замки. Усі також звикли, що ці замки різні — один сугальдний, із сейфовим ключем, другий циліндровий — із ключем англійського типу. Але мало хто думав про те, чому ці замки різні. Проте з цією особливістю пов'язано дуже багато — насамперед зламостійкість дверей. Річ у тому, що маючи різну конструкцію, вони націлені на протистояння різним способам зламу.

Сугальдні замки відмінно протидіють вандальним методам зламу вхідних дверей. Конструкція їх така, що секретна частина захищена корпусом самого замка та металевою обшивкою дверного полотна, а в деяких вхідних дверях виробники Києва інколи встановлюють загартовану захисну пластину. Відповідно, дістатися механіки замка дуже непросто. Звичайно, якщо в руках болгарка, то розібрати на частини можна будь-які двері, але протистояти таким інструментам покликані броньовані двері спеціального класу, які не використовуються на побутовому рівні.

Будь-яка механічна конструкція має свої переваги та недоліки, і сугальдні замки не виняток — їх слабким місцем є досить слабкий рівень протистояння неруйнівним, інтелектуальним способам відкриття дверей — передусім відмичкам та іншим подібним інструментам. Щоб зрозуміти, яким чином відбувається компенсація цього недоліку, перейдемо до циліндрових замків.

Замок Mottura 84.530 Замок Mottura 54.J797

Циліндровий та комбінований замки
італійської компанії Mottura.

У циліндрових механізмів усе відбувається з точністю до навпаки. У них досить слабка стійкість до вандальних та силових дій — висвердлювання, вибивання, виривання тощо. Натомість вони пропонують відмінний захист від інтелектуальних методик.

Сукупність різних систем замків призводить до того, що потенційному зламнику для проникнення у квартиру доведеться мати багато різних навичок. І якщо силові є майже у всіх, то для розкриття хорошого циліндра маніпуляційними методиками потрібно мати певну майстерність і досвід. Останнім часом набули поширення комбіновані моделі замків, що поєднують у собі два замки — сугальдний і циліндровий. Замки такого типу ставлять практично всі виробники металевих дверей у Києві, зокрема й наша компанія.

Усе вищесказане стосується брендових замків і циліндрів, які мають якісну збірку та потрібний рівень секретності — низькоякісну китайську продукцію, зібрану невідомо де, часом може розкрити навіть дитина.

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.