Дверні замки в Києві та Україні

дверний замок київський

Наш магазин пропонує широкий вибір замків для різних видів дверей. Ви зможете знайти багато найвідоміших, уславлених десятиріччями брендів, що виготовляють замки дверей, відомі у всьому світі. Але ми не наголошуємо тільки на них. Є багато якісної продукції, що виготовляється менш відомими, зокрема й вітчизняними виробниками.

Вся продукція, яку ви знайдете у нас, логічно поділена на розділи, що залежать від конструкції замка та його сфери застосування: врізні, накладні та навісні замки, біометричні замки, готельні системи безпеки, циліндри (серцевини) для замків, спеціальні замки різного призначення.

Здебільшого у міжкімнатних та вхідних металевих дверях встановлюються замки врізного типу, деякі з яких наведені на фото. Найчастіше ці моделі є комбінованими, що поєднують у собі сугальдну та циліндричну системи — замки такого типу використовують у Києві багато виробників броньованих дверей.

Окрім стандартних моделей замків, у нас ви знайдете і пристрої із патентованими системами захисту. Власники готелів зможуть оснастити свій бізнес особливими системами безпеки з різними доступом, замки яких використовують крім ключів магнітні картки.

Магазин Clavis — дверні замки Abloy, AGB, Cisa, Evva, Gerda, Kaba, Mottura, Mul-t-lock, Tesa, Vachette, Ельбор


Початок безпеки житла починається з дверей — котеджних або вхідних. Безумовно, саме від їх надійності, міцності та якості залежить дуже багато. Але крім цих властивостей двері повинні мати надійний замок, який має високий ступінь секретності та високу механічну міцність.

Ми всі бачили фільми, де майстри своєї справи відкривають дверні замки різними нехитрими пристосуваннями — шпильками та іншими підручними засобами. Звичайно, така ситуація сильно перебільшена, особливо стосовно сучасних замків — ні про які шпильки не може бути й мови.

Сучасні замки використовують останні досягнення різних технологій — якісний метал корпусу, циліндра та дужки (якщо це навісний замок); захист циліндра замка від висвердлювання; ключі з таким ступенем секретності, що десять-п'ятнадцять років тому й не снилася; можливість перекодування замка та багато інших речей. Сукупність цих факторів робить сучасний замок для дверей разом із дверима «Clavis» надійним бар'єром, який стоїть на шляху зловмисників, які посягають на ваше майно.

Для нас головне — надати покупцям, тобто вам, саме якісні замки. Щоб, купивши такий замок, ви не повернулися до нас, а якби повернулися, то за наступною покупкою. Звертайтеся до нашого київського магазину, ми завжди допоможемо вибрати потрібну модель!

Компанія Clavis — купити замок у Києві
(лівий берег, м. Лівобережна, Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.