Дверна фурнітура в Києві та Україні

Дверна фурнітура у Києві

Термін «дверна фурнітура» не має чіткого визначення та поєднує багато товарів та пристроїв різного призначення. Зазвичай дверна фурнітура — це ручки, петлі, вічка та інші компоненти, без яких двері не могли б здійснювати свої функції.

Наш магазин пропонує киянам досить великий вибір фурнітури для вхідних та міжкімнатних дверей, представленою зазвичай брендами світового рівня. Продукція такого класу працюватиме протягом десятиліть, не потребуючи ремонту.

Отримати детальну інформацію про кожну групу фурнітури ви зможете, пройшовши за посиланнями меню, а на цій сторінці ми дамо короткі описи основних груп.

Захисна фурнітура


Захисна фурнітура спрямована на захист замків та циліндрів від руйнівних методик зламу та інших вандальних дій. Захист циліндрових механізмів від висвердлювання, зламу та виривання забезпечують зовнішні броненакладки, захист сугальдних та комбінованих замків — внутрішні захисні пластини.

Бронекладки мають одну особливість — здійснювати свої функції вони можуть лише за умови правильної установки, забезпечити яку можуть досвідчені майстри. При неправильному встановленні накладки легко збиваються, даючи зловмисникам доступ до циліндра.

Особливістю захисних пластин також є установка — вона здебільшого здійснюється на стадії виготовлення дверей. Пластини дають замкам відмінний захист від висвердлювання, розкриття згортишем та інших силових дій, але київські виробники вхідних дверей здебільшого ігнорують їхню установку.

Існують також комплексні рішення у вигляді чеських захисних наборів Rostex, що складаються з ручок та посиленого корпусу з загартованою вставкою. При правильному встановленні вони забезпечують досить хороший захист, унеможливлюючи злам або значно збільшуючи його час.

Дверні ручки


Основними якостями хороших ручок є якість покриття, матеріал, з якого вони виготовлені та зовнішній вигляд. Усім трьом критеріям повною мірою відповідають ручки іспанських та італійських виробників Coba, Clolombo, Mandelli та інших відомих брендів.

Продукція світових лідерів має відповідну якість, імідж та вартість. Але імідж та престиж потрібні не завжди. У такому разі чудовим варіантом може стати продукція китайських заводів — це фактично якісні репліки вищезгаданих італійських та іспанських ручок. Найвідомішим таким виробником є Safita — за демократичної ціни, його ручки та фурнітура мають дуже пристойну якість.

Серед усіх ручок виділяються кнобсети — повністю готові до встановлення набори ручок із вбудованими замками та защіпками. Зручність у використанні та уніфіковані розміри зумовили популярність кнобів та їх використання у дверях усіх цінових категорій.

Дотягувачі


Призначення дотягувачів — захист дверної конструкції від руйнування та зносу, спричинених різкими закриттями дверного полотна. Зайве говорити, що сповільнюючи хід і забезпечуючи тихе закриття дверей, вони також зберігають наше здоров'я — двері, що методично ляскають, здатні дратувати навіть саму спокійну людину.

Дотягувачі представлені різними брендами та ціновими категоріями — є якісні та надійні Abloy, Geze та Ryobi, є недорогі китайські Armadillo, що мають прийнятну ціну та непогану якість виготовлення.


Вся дверна фурнітура, представлена в нашому київському магазині, має високу та надійну якість. Придбати її ви зможете в різних містах України, починаючи з Києва до невеликих міст — ми можемо вислати потрібний вам товар в будь-який регіон України.

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.