Сейфи у Києві

Пропонуємо вашій увазі великий вибір якісних та надійних сейфів у Києві — від звичайнісіньких до суперсучасних моделей, вогне- та зламостійких, відкрити та пошкодити які не по зубах навіть досвідченим любителям чужого майна!

За своїми конструктивними особливостями та призначенням сейфи поділяються на різні групи, найпоширенішими з яких є потайні сейфи, готельні, офісні та меблеві сейфи. Всі ці групи представлені моделями, купити які ви зможете в нашому київському магазині.

Вбудовувані в підлогу та стіну (сейфи-схованки)

Вбудовувані сейфи називають також потайними сейфами або просто схованками. Розташовуються вони в стіні або підлозі і такий спосіб розміщення передбачає підготовку та посилення ніші для сейфа на стадії будівництва. Установка сейфа-схованки можлива і після завершення будівництва, але в цьому разі підготовка місця для сейфа може бути пов'язана з певними труднощами.

Сейфи для готелів

Готельні сейфи за призначенням та функційністю схожі на камери зберігання, яким властива періодична зміна власника. Готельні сейфи легко перекодуються новим постояльцем, який введеним кодом може відмикати та замикати сейф. У форс-мажорних обставинах сейф можна відімкнути майстер-кодом або майстер-ключом, власниками яких є адміністрація закладу або уповноважена особа.

Готельні сейфи цілком можуть використовуватися у звичайних житлових приміщеннях та офісах, але їх основне призначення — використання у хостелах, готелях, круїзних лайнерах, готелях та подібних місцях.

Офісні та меблеві сейфи

Найпоширеніший різновид сейфів, що використовується повсюдно — здебільшого кияни віддають перевагу саме цій групі. Меблеві сейфи оснащені отворами, що дозволяють кріпити їх до вертикальних поверхонь усередині меблів. Другою особливістю є невеликі розміри меблевих сейфів. За винятком цих відмінностей офісні та меблеві сейфи можна вважати однаковими.

Наступне угруповання визначає спосіб керування (відмикання та замикання) сейфів. Сейфи можуть бути з електронним кодуванням, механічним кодуванням, керуванням ключами, а також суміщені варіанти.

У нашому асортименті представлені сейфи італійської компанії «Mottura», російської компанії «Практик» («Valberg»), болгарсько-голландсько-німецької компанії «Mauer», а також готельні сейфи «Inhova» (Іспанія), «J.SH (Ізраїль), Minibar Systems (Швейцарія). На всі сейфи даються гарантійні терміни.


Магазин Clavis — широкий вибір сейфів у Києві

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.