Циліндри для замків у Києві та Україні

Циліндри для замків

Циліндровий механізм — основний елемент секретної частини замка, який відповідає за стійкість до відкриття різного роду відмичками, шляхом підбору ключів, бампінгу тощо. Тому важливість циліндра важко переоцінити.

На нашому сайті представлений широкий вибір циліндрів різних цінових категорій та різних виробників, серед яких Abloy, Mottura, EVVA, Kaba, Mul-T-Lock, Mauer, Tesa, Vachette та інші бренди світового класу, продукція яких давно зарекомендувала з найкращого боку та представлення не потребує. Зазначимо, що в Україні та Києві зокрема особливою популярністю користуються циліндрові механізми Abloy, Champions Mottura та Mul-T-Lock — саме циліндри цих виробників найчастіше встановлюються у двері незалежно від їхньої категорії, за винятком хіба що відверто бюджетних моделей, у яких використовуються турецькі чи китайські циліндри.

У побуті циліндровий механізм називають серцевиною замка, личинкою, сердечником і навіть равликом. Сучасні циліндри докорінно відрізняються від циліндрових механізмів минулих десятиліть — технології не стоять на місці, а сердечники — це та область, де сучасні досягнення використовуються повною мірою. Кожна фірма розробляє власні технічні рішення, що визначають фірмовий стиль і надійність своїх замків і циліндрів — Abloy, наприклад, оснащує свої деякі моделі корпусом з загартованої сталі, EVVA розробила кодування на основі трьох кривих ліній, яке є одним із найстійкіших до інтелектуальних методик розкриття.

Обов'язково потрібно знати, що всі циліндри без винятку, незалежно від бренду, матеріалів і технологій, що використовуються, слабо протистоять руйнівним методикам зламу. Їхнє призначення — захист замка від інтелектуальних способів розкриття — відмичок, підбору ключів, бампінгу, імпресії тощо. Але удар важкого молотка чи кувалди навіть захищені циліндри можуть не витримати. Тому, якщо є можливість безперешкодного використання руйнівних методик зламу, то циліндри потрібно захищати за допомогою захисної фурнітури (броненакладок), яка є в нашому магазині. Своєю чергою захисна фурнітура надійно захищатиме циліндр, якщо вона правильно встановлена. Цей момент дуже важливий — якщо броненакладки встановлені неправильно, то ви замість захисту отримаєте ілюзію захисту, не більше.

І насамкінець кілька слів про копіювання ключів. Ключі всіх циліндрів вищезгаданих брендів захищені від вільного копіювання. Це означає, що навіть якщо ви загубили ключ, то людині, яка його знайшла, зробити дублікат буде дуже непросто (вважається, що неможливо, але називатимемо речі своїми іменами). Дублікати виготовляються за пред'явленням картки власника циліндра у спеціальних сервіс-центрах, що мають відповідне обладнання, пройшли сертифікацію конкретного виробника та отримали комплекти заготовок ключів з необхідним профілем. Ключі деяких топових моделей виготовляються тільки на заводі-виробнику.

У Києві циліндри для замків ви зможете купити у нашому магазині. Якщо ви відчуваєте труднощі з вибором потрібної моделі, то наші консультанти допоможуть вам — для цього потрібно лише зателефонувати до нашого офісу.


Магазин «Clavis» — купити якісні циліндрові механізми у Києві
(лівий берег, м. Лівобережна, Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.