Дверні дотягувачі в Києві та Україні

Дотягувачі (зачинювачі дверей) — пристрої для автоматичного закриття дверей. Купівля та встановлення дверей — це завжди дорогий захід, а кожен удар розбиває як двері, так і дверну коробку. Та й сам звук закриття здатний вивести з рівноваги будь-кого. Тому доцільно подбати про надійність та міцність дверної конструкції шляхом встановлення додаткової фурнітури у вигляді дотягувача.

дотягувач

Дверний дотягувач

Дверні дотягувачі у Києві ви зможете купити в нашому магазині. Всі моделі дотягувачів відсортовані за брендами, пройшовши за посиланням, ви зможете дізнатися про їхні технічні параметри та особливості застосування.

Принцип роботи дотягувача

Основними робочими елементами дотягувачів є пружина та амортизатор. Пружина при відкритті дверей акумулює механічну енергію, яка поверне двері до початкового закритого стану. Але повернення буде швидким і для уповільнення ходу полотна потрібний масляний амортизатор. Він складається із системи клапанів і камер — мастило видавлюється з однієї камери в іншу при відкритті дверей, при закритті відбувається зворотний рух. Амортизуюча рідина має велику в'язкість, завдяки чому відбувається плавний хід дверного полотна.

дверний дотягувач Київ

Загальна конструкція дотягувача:

1 — важіль, 2 — регулювання зусилля закриття,
3 — блок пружин, 4 — зубчастий привід, 5 — голковий підшипник, 6 — регулювання швидкості закриття, 7 — регулювання дотягування.

Дотягувачі мають різні регулювання, що дозволяють встановлювати швидкість, зусилля та фінальну стадію закриття дверей.

Як вибрати дотягувач

Існує кілька аспектів, які слід враховувати під час самостійного вибору дотягувача. Перший з них – можливість встановлення закривача: має бути посадкове місце для корпусу та місце для кріплення важільної тяги. Простіше кажучи, має бути сама можливість встановлення механізму, а також надійність посадкового місця — зусилля, що додаються до дотягувача, досить великі та його (або саме місце кріплення) може просто вирвати.

Другий фактор — вага дверей та їх розміри. Всі дотягувачі класифікуються саме за цими ознаками, кожен клас закривача призначений до роботи з дверима, що мають певну вагу та габарити.

Клас
дотягувача
Макс. ширина
полотна, мм
Макс. вага
полотна, кг
1 750 20
2 850 40
3 950 60
4 1100 80
5 1250 100
6 1400 120
7 1600 160

При виборі закривача доцільно орієнтуватися на вищий клас, тобто брати дотягувач із запасом — це забезпечить менший знос його механіки й відповідно тривалу та надійну роботу.


Якщо деякий час тому дотягувачі були екзотичними пристроями, нині вони стали необхідним атрибутом нашого життя. Чинників багато: це і поява важких броньованих дверей, і збереження мікроклімату в приміщенні (всі бачили листочки з написом «Зачиняйте двері, працює кондиціонер»), і, зрештою, дотягувач може бути атрибутом іміджу: чи можете ви уявити банк із дверима, що ляскають?

Вам просто потрібні дверні дотягувачі, якщо у вас власний магазин або підприємство з виходом на вулицю. Ці пристрої збережуть довговічність ваших дверей навіть при частому користуванні ними.

Вибираючи дотягувач, слід враховувати індивідуальні особливості дверей, їх розміри та вагу. Втім, розібратися у всіх тонкощах непросто, тож звертайтеся до наших консультантів. Вони допоможуть зробити потрібний вибір, а майстри встановлять вибрані дотягувачі.

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.