clavis

Вхідні, котеджні та протипожежні двері

Наша компанія пропонує власні вхідні та котеджні двері «Clavis», вхідні двері еліт-класу «Новий світ», а також протипожежні двері «СтилАрм». Всі двері поєднує загальна ознака — якість з усіх поглядів.

Пройшовши за посиланнями у відповідний розділ сайту, ви ознайомитеся з описами та технічними характеристиками кожного виду дверей, а тут ми коротко ознайомимо вас із типами дверей «Clavis».

Двері Clavis


Всі двері Clavis виготовляються на замову. Вибрати можна все: розміри, конструкцію, кількість замків, вид обшивки, наявність склопакета та елементів кування, кількість замків та петель – зроблено буде все, включно доставку та монтаж.

Двері «Clavis» українського виробництва —
це гарантована якість з доступною ціною

Говорячи про доступну ціну, ми просимо вас пам'ятати, що замовна збірка завжди коштуватиме дорожче за серійне виробництво і наші двері не можна назвати бюджетним варіантом.

Вхідні та котеджні двері мають суттєві відмінності та націлені на різні умови експлуатації.

Вхідні двері Clavis

Вхідні квартирні двері призначені для експлуатації в місцях, недосяжних впливу прямих сонячних променів та атмосферних опадів — насамперед дощу та снігу. Ці умови визначають сферу використання не лише наших, а всіх вхідних квартирних дверей незалежно від виробника.

Найчастіше як зовнішня обшивка у вхідних дверях «Clavis» використовуються вологостійкі ламіновані плити МДФ, які мають чудові якості, але протистояти тривалий час відкритій дії вологи вони не зможуть — обшивка зрештою почне деформуватися. Якщо ж говорити про сонячне світло, то під впливом ультрафіолетового випромінювання фарба починає вигоряти та втрачати колір, особливо це актуально для облицювання з натурального дерева. Проте вхідні двері можна використовувати на відкритому просторі — їх потрібно лише захистити козирком або іншим способом.

Котеджні варіанти дверей Clavis

Двері котеджного типу не бояться вологи та сонячного випромінювання, що зумовлює ширше коло їх використання.

Особливістю котеджних дверей є технологія «металевої фільонки», яка не передбачає установки зовнішньої обшивки. Однак котеджні двері мають особливий елегантний вигляд, а додаткові фільонки підвищують жорсткість полотна. Стійкість до дії вологи забезпечує порошкова фарба, що напилюється у вигляді порошку електростатичним способом у спеціальній камері. При такому способі нанесення фарби гарантується попадання її на всю поверхню дверної конструкції. На наступному етапі фарба піддається дії високої температури, після чого вона перетворюється на міцне вологостійке покриття. На фінальній стадії це покриття покривається автомобільним прозорим лаком, що підвищує загальну вологостійкість конструкції, а також певною мірою захищає фарбу від ультрафіолетового вигоряння.


Вибір дверей — непроста справа, яка потребує досить широкого спектра специфічних знань. Якщо є складнощі з вибором, ви будь-якої миті можете звернутися за допомогою до консультантів і фахівців нашої компанії — вони допоможуть підібрати оптимальний варіант, а наші майстри встановлять обрані двері.

Двері від компанії CLAVIS будуть служити вам дуже довго!

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.