Для чого у вхідних дверях ставлять захисну пластину

Існують різні технічні рішення, що дозволяють збільшити зламостійкість вхідних дверей. Більшість із них спрямована на протидію силовим методам зламу – за інтелектуальні відповідають замки та циліндри. Зломостійкість дверей означає не тільки загальну міцність у вигляді жорсткої конструкції та товстого металу обшивки – це важливо, але зусилля зламників часто прямують на замки, і одним із рішень, що захищають їх від силових дій, є внутрішні захисні пластини. Використовуються вони нечасто — у Києві металеві двері, оснащені пластинами, зустрічаються досить рідко, але саме їх наявність є ознакою хороших дверей та їх високої зламостійкості.

Загалом, захисні пластини не становлять особливих технологічних вишукувань — робляться вони з міцного металу, який згодом загартовується до потрібного значення. Попри свою простоту, пластини дають багато чого — насамперед захист замків від висвердлювання та розкриття згортишем, якщо замок сугальдний. Оскільки пластини гартуються, то просвердлити їх вкрай складно, а для роботи згортишем потрібно розширити ключовий канал, що через загартування зробити також неможливо. До того ж замок отримує захист від різних впливів точково-ударного характеру загостреними предметами — потужними загартованими викрутками та іншим подібним інструментом. Враховуючи високий рівень протистояння замків маніпуляційним методикам, багатьом зламникам, які не мають потрібної майстерності для неруйнівного розкриття, доводиться використовувати вандальні методики — в Києві та київській області подібні інструменти використовуються досить часто.

Особливістю захисних пластин є їх установка — на практиці вона можлива лише на стадії виготовлення дверей, хоча іноді можливо встановити пластину в готові двері. Причина очевидна — для монтажу потрібне місце, яке у готових дверях не завжди є.

Використання захисних пластин дуже рідко зустрічається в типових дверях — виробники намагаються будь-яким шляхом знизити собівартість, а у багатьох киян зламостійкість стоїть не на першому місці. Проте ціна захисних пластин у порівнянні з вартістю всіх дверей не така вже й велика, а якщо замок комбінований, то потрібна лише одна пластина. Якщо ви ставите захист житла попереду, то сукупність надійного замка, якісного циліндра з броненакладкою та захисної пластини можуть зробити ваші двері справді неприступними.

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.