На що звертати увагу при виборі ручки для вхідних дверей

У багатьох споживачів вибір ручки стоїть на останньому місці — основна увага приділяється зламостійкості вхідних дверей. Така думка логічна і з нею не посперечаєшся. Проте ручка також є досить важливим фактором – кому потрібна фурнітура, з якої через рік-другий облазить покриття, або ручка, частина якої при відкритті дверей може залишитися в руці. Отже, на що потрібно звертати увагу при виборі ручки дверей.

Загалом вибір ручки можна звести до вибору бренду, який зробив цю ручку. Річ у тому, що відомі бренди завжди роблять ручки вхідних дверей з якісних матеріалів, що забезпечують тривалу та безвідмовну експлуатацію.

Якісні ручки виготовляються з латуні, менш якісні, але надійні в роботі з різних сплавів, найпоширенішим з яких є ЦАМ (цинк-алюміній-мідь). Зрозуміло, що латунні ручки найдорожчі та цей матеріал використовують найвідоміші бренди в елітних серіях. Ручки з ЦАМ належать до середнього цінового сегмента, їх використовують повсюдно у дверях різних цінових категорій. Ручки з ЦАМу пропонують багато китайських виробників, що копіюють продукцію іспанських та італійських брендів світового класу, ці ручки мають непогану якість і надійність у роботі — це так званий «заводський Китай».

Найвідомішим брендом такого рівня є Safita — ці ручки використовують дуже і дуже багато виробників вхідних дверей Києва та України. Фактично, можна говорити про захоплення ринку цією компанією, яке було б неможливим за відсутності якості.

До найдешевших матеріалів відноситься силумін і подібні сплави. Ручки з цих сплавів не мають міцності, вони крихкі — ми настійно не радимо використовувати їх у своїх дверях. Завершуючи тему матеріалів, зазначимо, що ЦАМ використовуються також у деяких ручках елітного класу.

Наступний фактор — якість покриття, що також безпосередньо пов'язане з ім'ям бренду. Відомі компанії використовують багатошарові гальванічні покриття, які слугуватимуть дуже довго — деякі компанії дають гарантійні терміни, що вимірюються десятиріччями.

Safita не пропонує такі тривалі терміни гарантії, але якість покриття їх дверних ручок також знаходиться на висоті — у автора цих рядків у вхідних дверях встановлені ручки саме цього виробника і майже десятирічний термін експлуатації на момент написання матеріалу не виявив якихось потертостей покриття та інших вад.


Як бачимо, вибір фактично зводиться до ціни. Якщо вам потрібна найвища якість і ви готові викласти відповідну суму, то ваш шлях лежить до іспанських, італійських або португальських виробників, які є лідерами у своїй галузі. Якщо потрібно просто хорошу якість за меншою в кілька разів ціною, то безперечно слід звернути увагу на заводський Китай (тут головне не купити китайський ширвжиток із силуміну, що не має нічого спільного із заводською китайською продукцією). Китайці навчилися якісно копіювати продукцію світових виробників — їхні ручки у ваших вхідних дверях будуть служити дуже довго.

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.