Навіщо у дверях потрібен відбійник

Практично у всіх вхідних дверях, незалежно від цінової категорії, використовуються замки із защіпкою. Керуватися вона може фалевою ручкою, тумблером (вертушкою) або ключем. Наявність защіпки робить експлуатацію дверей зручною, але зворотною стороною цієї зручності є стирання защіпкою фарби на дверній коробці — попри міцність порошкового покриття, що повсюдно використовується, рано чи пізно воно зітреться.

Здерта фарба і метал, що проступає, не додадуть двері естетичності — це зрозуміло. Але крім цього відкритий метал стає схильним до корозії. Якщо двері експлуатуються у сухому приміщенні, на це можна не звертати уваги. Якщо ж двері виконані в котеджній модифікації, що передбачає встановлення та експлуатацію дверей зовні, то згодом каркас дверей в оголеному місці може почати іржавіти. Для запобігання стиранню фарби та всіх неприємних наслідків служить відбійник.

Торцева частина дверей Clavis — защіпка та захисна пластина-відбійник".

Відбійник встановлюється у всіх без винятку моделях дверей Clavis. Він є прямокутною пластиною, що прикріплюється до дверної коробки в місці проходження язичка защіпки. Захищаючи фарбу, сам він не схильний до корозії, оскільки виготовлений з нержавіючої сталі. Відбійник, попри його явну корисність та невелику собівартість, є рідкістю — серед київських виробників дверей його можна зустріти лише в наших моделях та дверях ще кількох брендів.

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.