Яку товщину металу вхідних дверей можна вважати оптимальною

Вибираючи вхідні двері, доводиться враховувати багато чинників, що впливають на стійкість до зламу. Але кожне технологічне рішення спричиняє підвищення вартості дверей, тому доводиться шукати золоту середину. Товщина металу обшивки дверного полотна є одним із таких, досить важливих факторів, що впливають як на вартість, так і на зламостійкість дверей.

Товщина обшивки разом із каркасом формує стійкість дверей до розкриття методикою віджиму. При такому зламі між полотном і коробкою просовують ломик, яким відгинають кут дверного полотна або біля замків. Зрозуміло також, що товщина металу збільшує загальне протистояння дверей іншим силовим діям. Тож яку товщину металу слід вважати прийнятною?

віджим дверейвіджим дверейвіджим броньованих дверей

Віджимання полотна вхідних дверей.

Як і будь-яка продукція, вхідні двері поділяються на цінові категорії. У найдешевших дверях здебільшого товщина обшивки дорівнює одному міліметру або трохи менше. Якісні двері захищені металом, товщина якого знаходиться в діапазоні від півтора до двох міліметрів, а жорсткість полотна додатково підвищується встановленням різних підсилювальних елементів. Звичайно, можна знайти у Києві металеві двері, оснащені товстішою обшивкою. Це, без сумніву, підвищує стійкість дверей до силових методик зламу, але такі двері мають значну вагу, що тягне за собою неминуче посилення конструкції, що своєю чергою тягне за собою підвищення ціни.

Більшість дверей вищого та елітних рівнів обшиваються півтора міліметровим або двоміліметровим металом, чого цілком вистачає на побутовому рівні — фактично, це найкращий варіант із розумною комбінацією ціни та захисту. Якщо ж вам потрібна виняткова зламостійкість, то у Києві існують виробники, які на замову виготовляють двері з потрібною товщиною металу. Але зазначимо, що і в цьому разі вона практично ніколи не перевищує трьох міліметрів.

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.