Вхідні двері: робимо правильний вибір

У системі безпеки будь-якого житла вхідні двері займають одне з провідних місць. І від їхньої якості залежить багато чого — від збереження матеріальних цінностей до збереження людських життів.

Сучасні умови виробництва будь-якого товару заганяють виробників у жорсткі обмеження, головним із яких є зниження собівартості продукції. Це повною мірою стосується й виробництва дверей — конкуренція висока, а споживачі навчилися рахувати свої гроші.

Знизити собівартість дверей можна у різний спосіб — хтось модифікує виробництво, використовуючи нові технології, а хтось знижує надійність, використовуючи менш якісні матеріали та фурнітуру. Як вибрати якісні вхідні двері та на які моменти звертати увагу?

Насамперед треба засвоїти просту істину: якісна річ не може коштувати дешево. Ніхто не пропонує купувати елітні двері за захмарною ціною, головною перевагою якої є ім'я бренду, а не якість. Просто потрібно навчитися порівнювати ціну з пропонованим продуктом — і тоді ви уникнете багатьох проблем, які можуть виникнути згодом у, здавалося б, якісних на перший погляд дверях.

На що звертати увагу

Перейдемо до технічних моментів. Однією з найважливіших ознак якісних вхідних дверей є міцність її каркаса і товщина використовуваного металу. Китайські двері, що підкуповують своєю дешевизною, обшиті металом, товщина якого менша за пів міліметра. Такі «двері» легко розкриваються ножем, як звичайна консервна банка. Проте багато людей їх купують!

Зниження товщини металу та профілів каркаса — один із популярних способів зменшення вартості дверей шляхом зниження їх міцності. Якісні двері повинні бути обшиті двоміліметровим металом, привареним до каркаса відповідної міцності. І мати три петлі, а не дві — важка конструкція має надійно кріпитися до дверної рами.

Ви можете поставити запитання — а як дізнатися про конструкцію дверей? Адже всередину її не зазирнеш!
Всі ці відомості вам мають надати продавці. Якщо представники фірми, де ви вирішили замовити двері, не хочуть розповідати про технічні подробиці, обмежуючись загальними фразами, то, можливо, вам варто пошукати інший варіант.

Наступний чинник — замок. Він повинен відповідати класу дверей: якщо ви вирішили замовити якісні вхідні двері, то погодьтеся, ставити у них сумнівні замки досить нерозумно. Зараз ринок замків переповнений і серед якісної продукції трапляються всілякі підробки під відомі бренди.
На цей фактор слід звернути пильну увагу. Як і на той факт, що дійсно надійні вхідні двері повинні мати не менше двох замків різних типів. І зовсім не обов'язково купувати продукцію найвідомішого світового бренду, часом переплачуючи за ім'я — є менш відомі виробники, які роблять якісні замки за цінами, доступними для більшості споживачів.

Вхідні двері захищають нас не тільки від зловмисників, а й від холоду, шуму та запахів. Погодьтеся, що без хорошої тепло- та звукоізоляції вартість дверей значно знизиться. Роблячи свій вибір, про цю обставину слід пам'ятати.

Як усе це втримати в голові та запам'ятати? Нічого запам'ятовувати не треба — ця інформація вже відклалася у вашій пам'яті! Ставте продавцям питання і вони обов'язково спливуть. Якщо на всі питання ви отримаєте тямущі відповіді, якщо вам усе пояснять і покажуть, якщо на всі компоненти дверей дається гарантія, значить, з цією фірмою можна мати справу і варто взяти її на замітку.

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.