Наскільки міцна порошкова фарба

Порошкова фарба на початку нинішнього тисячоліття набула найширшого використання — нею покривають металеві частини, які необхідно захистити від корозії. З цього погляду порошкове покриття дає відмінний захист, але якщо йдеться про вхідні двері, то важлива також і стійкість до механічних дій.

Нанесення порошкової фарби відрізняється від звичайного фарбування — воно наноситься на двері у вигляді шару порошку за допомогою електростатичного напилення. Здійснюється це в спеціальній камері, після чого в печі під впливом температури близько 200 градусів фарба спікається, перетворюючись на міцне покриття, що має гарну стійкість до стирання. Але одним із найважливіших параметрів, що характеризують міцність покриття, є протистояння точковим навантаженням. Порошкове покриття досить добре протистоїть їм, але є одна особливість — ця стійкість залежить від товщини покриття: чим товстіше покриття, тим слабше фарба витримує точкові навантаження.

Покриття kiev

Порошкове покриття. Ліворуч — тонкошарова фарба
внутрішніх вхідних дверей, праворуч — котеджні двері.

Що це означає стосовно вхідних дверей і котеджних дверей Clavis зокрема? Це означає, що якщо ви вдарите металевим предметом по покриттю, то воно може сколотися — з цього погляду поведінка фарби нагадує емалеве покриття ванн: його неможливо пошкодити предметами з дерева або пластику, але металевий предмет, що впав, може відколоти шматочок фарби. Це також означає, що покриття дверей служитиме довгі десятиріччя, якщо не бити по ньому викруткою або молотком. Ви отримаєте чудовий захист від корозії, оскільки фарба напилюється на всі поверхні, включно внутрішні порожнини. Як то кажуть, що ще потрібно?

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.