Що таке віджимання полотна дверей

Зламування здійснюється за допомогою ломика, що просувається або забивається в щілину між полотном і коробкою дверей. Після забивання ломика щілину розширюють, здійснюючи власне сам віджим — відгинають кут полотна. Коли щілина стає досить великою, зловмисник просовує руку і відчиняє замки.

У другому варіанті віджиму відгинається область полотна з ригелями замків. При цьому відбувається зминання і деформація профілю дверної конструкції, через що ригелі виламуються з планок. Саме такий вид віджиму у лабораторних умовах показаний на фотоматеріалах.

віджимання дверного полотнавідгинання дверейвіджимання вхідних дверей

Віджим не можна назвати методикою, що повсюдно використовується. Проте, якщо брати статистику Києва, зустрічається він із вартою заздрості регулярністю, зазвичай на околицях або в приміських районах. Там малолюдно і зловмисникам ніхто не заважає.

До описаної методики зламу вразливі насамперед двері самого бюджетного класу, у яких невелика товщина дверного полотна, а каркас виготовлений із тонкого металу. Якщо сформулювати усе однією фразою, то такі двері просто не мають жорсткості. Двері, що мають велику жорсткість, відігнути дуже важко, а на побутовому рівні цілком можна говорити про повну неможливість застосування цієї методики.

Захистом від віджиму, крім жорсткості дверної конструкції, є система багатостороннього замикання, яка називається крабовою системою. Двері, оснащені додатковими девіаторами цієї системи, відчинити відгином неможливо в усіх умовах — як побутових, так і лабораторних.

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.