Які двері краще — типові або на замову

Основне призначення вхідних дверей – захист житла. З цим твердженням, здається, сперечатися не стане ніхто. Через це найкращими будуть двері, які забезпечать вищий рівень зламостійкості. Усі логічно, чи не так?

Всі без винятку двері, незалежно від конструкції, комплектації та інших факторів, поділяються на два принципово різних способи виготовлення — типові двері робляться на потоковому виробництві, що нагадує конвеєрне, замовні варіанти дверей виготовляються індивідуально. Якщо відповісти на запитання відразу, то замовний варіант краще, бо зробити можна все, що завгодно. Але існує таке поняття, як відношення ціни до зламостійкості, яке може дещо змінити картину. Наш магазин пропонує вхідні двері всіх видів, а визначитися з вибором вам допоможуть описи їх переваг та недоліків.

Переваги та недоліки типових дверей

Серед переваг типових варіантів вхідних дверей на перше місце однозначно виходить ціна — потокове виробництво забезпечує меншу собівартість, бо кожна операція вивірена до дрібниць, що знижує час її виконання. Досягти такої швидкості виконання аналогічних, але нестандартних операцій під час замовного виготовлення просто неможливо.

Типові двері можуть бути різних класів — є відверті бюджетні варіанти 1-го класу зламостійкості, коли про зламостійкість як про таку говорити не доводиться, є і відмінні вхідні двері з високим рівнем протистояння зламу.

Типова збірка має зворотний бік медалі — конструкція серійних вхідних дверей відома всім, зокрема й зловмисникам. Чим це загрожує не треба пояснювати. У мережі є багато показових зламів типових дверей, що здійснюються за дуже короткі терміни – двері відмикали за кілька хвилин. Це були досить непогані двері, що повністю відповідали своєму класу та стандартам. У них був лише один недолік, про який вже йшлося — їхня конструкція була відома тестувальникам (злами проводилися в лабораторних умовах). Відповідно вони знали, що і як робити.

Переваги та недоліки замовних дверей

Ситуація з замовними вхідними дверима буде протилежною до типових — конструкція індивідуально виготовлених дверей невідома нікому, ви можете вигадати все, що завгодно. Це можуть бути додаткові підсилювальні елементи, додаткові елементи внутрішнього захисту замків, можна поставити найкращі замки та циліндри, які у типових моделях взагалі не застосовуються тощо. Загалом, клас зламостійкості можна підняти на найвищий рівень.

Недолік замовного підходу лежить на поверхні — це вища ціна в порівнянні з серійними моделями, хоча бувають винятки з цього правила.

Які вхідні двері вибрати

Так на чому зупинитися? Визначитись допоможе відношення ціни до зламостійкості з урахуванням конкретного розташування дверей. Якщо, наприклад, ви збираєтеся встановлювати двері на видному місці або у людному парадному під'їзді, то варіант з типовими дверима може стати оптимальним. Такі самі двері, встановлені в малолюдному місці, своє завдання не виконають і гроші будуть викинуті на вітер. Очевидно, що в цьому разі варто придивитися до замовних дверей. Або якщо ви не збираєтеся змінювати конструкцію, то можна зупинитися на серійних дверях з максимально високим рівнем зламостійкості. Далі слід порівняти ціну обох варіантів, їхній рівень протистояння всім видам зламу та прийняти рішення.

Якщо вам потрібен винятковий рівень зламостійкості, то вибору у вас немає — його зможуть дати тільки замовні варіанти дверей з ексклюзивною конструкцією, додатковим захистом, замками та циліндрами топового рівня.

(067) 431 32 30
(067) 485-67-61
Наші двері виражатимуть вашу індивідуальність
Двері Дверна фурнітура Замки Циліндри Сейфи
вул. Євгена Сверстюка
(колишня Марини Раскової), 56,
Київ, 02154, Україна
(лівий берег, м. Лівобережна,
Дніпровський район, мікрорайон Русанівка)
Viber: (067) 485-67-61
Тел.: Київстар (067) 431 32 30
Час роботи: с 9.00 до 16.00
Copyright © Clavis®. Всі права захищені.
Передрук статей сайту заборонено у будь-якому вигляді!
Вебмайстер: serg@webserg.com
Якісні вхідні двері у Києві та Україні.